Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[P] problem z reklamamai na youtube na android tv
#1
Witam, mecza mnie BARDZO uciazliwe reklamy na youtube na android TV (TLC). Mozecie cos poradzic co trzeba zainstalowac?

Z TV korzystam malo i glownie jest to youtube (90%) bo propagandowy przekaz TV mnie drazni bardzeij niz glupie reklamy. NIe za bardzo orientuje sie co nazlezy zainstalowac i czy trzeba zrootowac TV - a jezeli tak to jak to zrobic. Prosze o pomoc/wskazowki.

Doszlo do tego, ze biore latopa (tam oczywiscie nie mam kretynskich reklam - "adblokowe" dodatki - umatrix, adblock, czy w domu piehole), zgrywam z youtuba interesujace tresci i odtwarzam dzieki VLC (render) na TV - ale jest to troche meczace pomimo, ze dziala.

jak zyc?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
Jak wyżej, pobierasz plik By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wrzucasz na pendrive i podłączasz do tv i instalujesz. Jest to alternatywna aplikacja do YouTube bez reklam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Na boxy też rekomendujecie ten youtube niż smart youtube tv? Jeśli tak, to dlaczego lepiej next?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
@Łonogrzmot @mjw - thanks!

@mjw "Jak wyżej, pobierasz plik By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wrzucasz na pendrive i podłączasz do tv i instalujesz. Jest to alternatywna aplikacja do YouTube bez reklam."

nawet jak nie mam "roota" - mozna na zwyklego andka to wrzucic? Musze wczesniej odinstalowac zwyklego youtube'a?

Bo jak wrzucam plik an pendrive'a to nie mgoe go zianstalowac przez menu telewizora (autowykrywanie pendrive'a - nie widzi tego pliku - pomimo, ze fizycznie znajduje sie on na pendrivie).
Odpowiedz
#6
@adrt8v poprzednia apka nie jest już chyba aktualizowana

@spamator12 nawet jak nie masz roota możesz zainstalować bez problemu, z aplikacji do zarządzania plikami np xplore czy es file explorer otwierasz pendrive i instalujesz plik apk.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@mjw moglbys podac jakis link do tych apek, chcialbym zainstalowac dobra aktualna wersje.

EDIT: a bo to sie przez google paly instaluje... qrde nie wiem gdzie to mam w tym androidzie...

EDIT2:
poszlo! dziala idealnie! Dziekuje!

EDIT3:

A z ciekawosci jak zrootowac TV (TLC 55uc6406) ??
Odpowiedz
#8
Raczej nie ma sensu rootować bo stracisz certyfikaty.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
@mjw nie wiedzielam, o jakich certyfikatach mowisz? Bo jakies tam nie wiem netflixy za darmo przez 2 miesiace itp. to mam TV od 2 lat i jeszcze tego nie wykorzystalem i nie chce, bo rozumiem, ze chodzi Ci o certy do progsow?

Czy moze o jakies kodeki, czy o certy zgodnosci sprzetu chodzi?
Odpowiedz
#10
Tak, chodzi o certyfikaty np do Netflixa czy innych aplikacji korzystających z DRM.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości