Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO i Netflix
#1
Cześć,

czy ktoś od wczoraj ma problemy z tymi wtyczkami? Nagle przestały działać. Z logowaniem wszystko ok, ale jak włączam film, to mieli i przestaje, nie odtwarza filmu. Próbowałem instalować wcześniejsze wersje wtyczek z zależności (kiedyś mi to pomagało), ale też nic. Ktoś zna powód i wie jak pomóc?

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(14-12-2020, 07:21 AM)McPiv napisał(a): czy ktoś od wczoraj ma problemy z tymi wtyczkami? 

Nie [Obrazek: k050.gif]

McPiv napisał(a):Ktoś zna powód

Nie [Obrazek: k050.gif]

McPiv napisał(a):wie jak pomóc?

Nie [Obrazek: k050.gif]
Odpowiedz
#3
kodiwpigulce.pl/logi
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Dobra, sprawa ma się tak. Trochę zacząłem kombinować. Przeinstalowałem wtyczki. Teraz nie mogę zalogować się przez email/hasło do Netflix, wymagany jest klucz uwierzytelniający. Niestety nie mogę wykonać poleceń:

pip install pycryptodomex
pip install websocket-client

W odpowiedzi dostaję:

-sh: pip: not found

Znalazłem w sieci, że brakuje pythona. Chciałem go doinstalować, ale się nie da.

Nie wiem, nie znam się na linuksie, dlatego pytam o pomoc, jak to ogarnąć.

Jak zrobię logi z HBO GO to wrzucę.

Logi do HBO GO:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Będę wdzięczny za pomoc.

Inny wariant. Jaki system polecacie na RPI 3B+. Używam teraz Libreelec, ale może inny jest lepszy?

Ok. HBO sobie ogarnąłem. Przeinstalowałem widevine cdm library i teraz śmiga. Pozostaje kwestia Netflix.
Odpowiedz
#5
To logowanie do Netflixa to robisz według instrukcji z githuba wtyczki?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie jestem ekspertem od Libreeleca ale tam chyba nie trzeba instalować tego pycryptodomex.
Ręczna instalacja bibliotek  koniecznych do logowania w netflix jest tylko w OSMC na malinie.

Libreelec jest chyba najlepszy na początek - pewnie namieszałeś coś instalacją jakichś egzotycznych wtczek bo troche dziwne że tak przestało działać.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(15-12-2020, 07:17 AM)McPiv napisał(a): Miałem parę dni temu komunikat o aktualizacji Widevine CDM, zaktualizowałem i wtyczki działały, dopiero po restarcie maliny przestały.

O, to to. Tak to jest, działa dopóki nie zrestartujesz (maliny albo programu)
Nawet w logach widać że widevine zepsuty
2020-12-14 20:55:19.799 T:1504924544   ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: Unable to load widevine shared library (/storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so)
2020-12-14 20:55:19.799 T:1504924544   ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: OpenDRMSystem failed
Odpowiedz
#8
Instrukcje z linka robi się w laptopie/pc z zainstalowanym windows lub Mac Os lub którąś dystrybucją linuksa a dopiero potem "wynik" działañ się umieszcza w docelowym miejscu, czy to kodi na androidzie, czy na windows, czy na wszelkich maściach linuksach. A co do Hbo go, to w libreelec u mnie wystarczyło cofnąć aktualizacje inputstream (tzn zaktualixować wersją niższa z repozytorium libreelec).
Odpowiedz
#9
(15-12-2020, 09:34 AM)precel napisał(a):
(15-12-2020, 07:17 AM)McPiv napisał(a): Miałem parę dni temu komunikat o aktualizacji Widevine CDM, zaktualizowałem i wtyczki działały, dopiero po restarcie maliny przestały.

O, to to. Tak to jest, działa dopóki nie zrestartujesz (maliny albo programu)
Nawet w logach widać że widevine zepsuty
2020-12-14 20:55:19.799 T:1504924544   ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: Unable to load widevine shared library (/storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so)
2020-12-14 20:55:19.799 T:1504924544   ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: OpenDRMSystem failed
No i te właśnie logi naprowadziły mnie na wrócenie do poprzedniej wersji Widevine. Szkoda tylko, że Netflix się całkiem wykrzaczył i muszę teraz kombinować z kluczem. Zobaczymy jak pójdzie.
Odpowiedz
#10
Koledzy, serdecznie dziękuję za wszelkie wskazówki. Netflix już też jest opanowany.

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości