Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Połączenie kodi z zagranicy z enigmą w domu
#1
Witam. Potrzebuję pomocy by ktoś mnie poprowadził jak co skonfigurować by uruchomić na mi box S z kodi  programy nc które mam na zgemmie w domu. Mam internet bezprzewodowy z Orange w domu. Za granicą hotelowe wigi
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
ZeroTier, zakładasz konto, tworzysz swoją sieć. Instalujesz klienta na enigmie i dodajesz do sieci, na miboxie instalujesz ZeroTier dodajesz do sieci. Instalujesz wtyczkę do Kodi do Enigmy, podajesz IP urządzenia podłączonego pod ZeroTier i tyle.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie. A powiedz mi tylko czy to że nie mam stałego IP i po lokowane porty czy coś nie nie czaje tego to ma znaczenie czy nie?

Na telefonie w sklepie jest ta aplikacja ale na mi boxa w sklepie jej nie ma
Odpowiedz
#4
Porty i stałe IP nie ma znaczenia. Jak nie masz tej apki w sklepie to pobierz i zainstaluj z apkmirror.

Podziękowali: Soltys83
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Ok. Udało mi się wszystkiego zrobić i działało by gdyby nie transfer. Mam to na routerze z Orange na kartę SIM . Pokazuje LTE ale raczej upload o razu jest tragiczny bo na drugim urządzeniu nie chce nawet pojedynczej klatki załadować. Ładowane jest epg, kolejność kanałów ale nic, dźwięk kanałów radiowych zacina się i nic poza tym. Proszę poprawcie mnie jeśli to nie winna słabego internetu.
Mały updated. Udało mi się zrobić transkodowanie i to nie potrzebuje dobrego neta. Lecz problem mam taki że ten Zerotier nie zawsze działa. Na stronie widzę że IP wszędzie jest ok aktualne a i tak nie mogę się dostać na stronę dekodera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości