Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chromecast 4 instalowanie dowolnej aplikacji
#11
(25-06-2022, 02:05 PM)Kris_46 napisał(a): A jest możliwość ogarnięcia tego

Ogarnięcia czego?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(26-12-2020, 07:30 PM)Panicz napisał(a): Cześć. Co trzeba zrobić, aby móc zainstalować bez ograniczeń aplikację na Chromecast 4? Wchodząc w opcję prywatności są aplikacje którym można przyznać uprawnienia, ale przy żadnej nie można przesunąć przełącznika. Nie można na żadną aplikacje najechać
[Obrazek: 430d6ba47ab12fc2df2e7e10d649a8a6.jpg][Obrazek: 83485f0ad9d6e3a6f5b98959319194b0.jpg]

Hej
Gdzie znalazłeś tą opcje „ instalowanie nieznanych aplikacji” ? ja nie mogę u siebie tego znaleźć.
Dzięki pozdrawiam
Odpowiedz
#13
(03-01-2023, 06:50 PM)piotrl082@gmail.com napisał(a):  „ instalowanie nieznanych aplikacji” ? ja nie mogę u siebie tego znaleźć.

I nie znajdziesz na skutek aktualizacji...po włączeniu opcji programisty, uprawnienia do instalacji z nieznanych źródeł nadasz bezpośrednio z poziomu dedykowanych ku temu aplikacji, na przykład Downloader lub X-plore.
Odpowiedz
#14
Witam serdecznie, dopiero od niedawna posiadam Chromecasta, także mam nadzieję, że się nie wygłupię. Zdecydowałam się na instalację aplikacji VLC Media Player (przeczytałam tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., że jest naprawdę dobra do odtwarzania filmów z pendriva), ale gdy już podepnę pendrive'a to aplikacja nie widzi żadnego z plików. Trzeba ustawić jakieś specjalne uprawnienia? A może chodzi o coś innego? Jestem już coraz bliższa zarzuczenia pomysłu korzystania z tej apki... Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedz
#15
A jaki rodzaj partycji masz na pendrive?
W większości przypadków sprawdza się FAT32.
Odpowiedz
#16
Witam
Odświeżę trochę temat.
Próbowałem zainstalować aplikację SkyShowTime ,viaplay, i HBOmax. Jako że przebywam za granicą nie są one dostępne w mojej lokalizacji. W związku z tym musiałem zainstalować z innego źródła po instalacji nigdzie nie są widoczne zainstalowane aplikacje a gdy klikam uruchom zaraz po instalacji tylko w vaplay się otwiera natomiast HBO Max oraz Sky showtime nie działają pomocy
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
To przeczytaj odpowiedni temat i ściągnij właściwą instalką Skyshowtime.
Dopiero co było na forum podawane.

Bez vpn polskiego nie zadziałają i tak.
Odpowiedz
#18
Ok. Mam polsk vpn, zainstalowałem HBO Maxx i viaplay i wszystko działa, w przypadku SkyShowTime apka w ogóle nie hce się uruchomić
Odpowiedz
#19
Bo masz mieć moda aplikacji ( w zip spokowana) a nie aplikacje.

Podziękowali: foxtrotecho
Odpowiedz
#20
A to żeś mi pan teraz ćwieka przywalił znalazłem tą aplikację o której było tutaj wcześniej na forum pisane zainstalowałem nie działa siedzę szukam informacji nic nie mogę znaleźć a dodam że jestem trochę lewy w tych sprawach pomóżcie kochani bo przecież żona mnie zaje... Jak serialu nie obejrzy jakiegoś zjeban... A jest tylko na Showtime
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości