Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
Duża gratka dla fanów Clarksona i jego ekipy.
Drugi odcinek piątej serii The Grand Tour był kręcony częściowo w Polsce. Orangutan z kumplami jechali z Gdańska przez Poznań i Kraków na Słowację i dalej do Słowenii.
Miło, że bardzo chwalili Polskę. Byli zachwyceni Gdańskiem a Kraków słusznie nazwali perłą Europy.
No ale w publicznej szczujni tego odcinka nie puszczą. Mało, że podczas relacji z Gdańska naszą Solidarność nazwali początkiem komunizmu w całej Europie Wschodniej to jeszcze pokazali zdjęcia ze strajków z Wałęsą niesionym przez tłum. A naczelnika co to go się nawet esbecy bali nie pokazali, nawet się słówkiem o nim nie zająknęli. I jeszcze na dodatek się nabijali z figury Jezusa w Świebodzinie.
Coś czuję, że ambasador Wielkiej Brytanii się będzie tłumaczył na dywaniku u naszych możnowładców.
A sam odcinek jak zwykle ma cudowne zdjęcia, żarty już trochę wtórne powielane, ale tych imbecyli dalej się ogląda świetnie. Widok Clarksona który na torze w Poznaniu próbuje się wbić do bolidu cudny. Który nasz prezenter ma tyle dystansu do siebie, żeby żarty ze swojej nadwagi traktować tak lekko? Żaden.
Odpowiedz
REKLAMA:



"Mało, że podczas relacji z Gdańska naszą Solidarność nazwali początkiem komunizmu w całej Europie Wschodniej..."

Oj cos chyba nie za bardzo.
[Obrazek: zmpFNpOl.jpg]
Odpowiedz
Chwaliłem tutaj równo rok temu serial The Bear. Nie tylko ja bo był to bardzo nagradzany serial( 11 nagród i 22 nominacje).
No i dzisiaj mamy premierę drugiego sezonu. Oby było równie szybko, chaotycznie jak w jedynce. Tam szalone tempo nadawało niepowtarzalny rytm i determinowało akcję. Trailer drugiego sezonu już wygląda jednak na spokojniejszą opowieść.
Odpowiedz
Pojawił się nowy serial Apple TV+ Hijack.
Samolot z Dubaju do Londynu zostaje porwany. Na pokładzie oprócz bardzo dobrze zorganizowanej i uzbrojonej grupy terrorystów znajduje się też przypadkowo zawodowy negocjator Sam Nelson którego gra Idris Elba. Czy uda mu się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia? Pierwszy odcinek bardzo dobry, trzyma w napięciu. Na pokładzie cała plejada charakterów. Mamy i samozwańczych bohaterów organizujących ,, ruch oporu'' załogę szantażowaną osobistymi relacjami, rodziny z dziećmi i wielkie przerażenie bo terroryści nie wyglądają na takich którzy zmiękną, raczej są zdecydowani na wszystko.
Odpowiedz
Nowy serial z Harrisonem Fordem to sztos. Dawno nie widziałem tak ciepłej komedii

Serial “Terapia bez trzymanki” to produkcja Apple TV+ z 2022 roku. Serial opowiada o terapeucie (Jason Segel), który zaczyna prowadzić grupową terapię w swoim domu. Wraz z pacjentami musi zmierzyć się z własnymi problemami i demonami przeszłości. Serial wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową1. Według recenzji serial udowadnia, że ma na siebie pomysł i ma mocny finał 1. sezonu. Skomplikowane zmienienie wyjściowego pomysłu, mieszanie pozytywnych i negatywnych emocji sprawiło zresztą, oprócz świetnej obsady i dobrze napisanego drugiego planu, że serial twórców “Teda Lasso” mnie przy sobie utrzymał.

Odpowiedz
@"artpaw
Dzięki za ten typ.
Bardzo sympatyczna produkcja. Niezwykle ciepła opowieść a i humor lekki i inteligentny.
Gdybym wiedział wcześniej, że to produkcja twórców serialu Ted Lasso to już wcześniej bym się za to zabrał.
Faktycznie czuje się podobny klimat, mimo, że opowieść jest całkowicie o czym innym.
Jak lubisz tego rodzaju produkcje to koniecznie wypróbuj The Kominsky Method.
Odpowiedz
REKLAMA:



@redhunter Dzięki za cynk jeśli chodzi o ten polany przez Ciebie serial, ale on już dawno za mną. Smile Świetna produkcja. Smile
Ja mielę wszystko jeśli chodzi o seriale i filmy (no prawie wszystko) i jest mi ciężko znaleźć coś, czego nie widziałem, a jest godne uwagi. Ja jeśłi nie widziałeś to mogę polecić  " The Offer " i dość długi ale wciągający " Tacy jesteśmy "
Odpowiedz
The Offer to arcydzieło. Też go tutaj chwaliłem za co zostałem zjechany:-)
Tacy jesteśmy to już stare dzieje. Oczywiście zaliczony, myślę że wszystkie sezony ale nie pamiętam na stówę bo on miał trochę sezonów.
Wreszcie spotkałem jakiegoś serialożercę jak ja. Tuś mi brat!
To rękawicę podnoszę i podobnym stylu zaproponuję Hacks.
Odpowiedz
No i trafiony zatopiony bo tego serialu nie kojarzę ale oczywiście już w zakładce z serialami oczywiście wylądował i czeka na swoją kolej hahah
Odpowiedz
Tu masz moich parę słów na temat tego serialu
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dodam tylko, że po obejrzeniu całości dwóch sezonów z odcinka na odcinek jest lepiej i lepiej. Świetnie się to ogląda. Tempo nie siada, zjadliwy humor tryska z ekranu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości