Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
#81
I kolejna interesująca produkcja. Już można pierwsze odcinki oglądać.
Tym razem z Amazon Prime.
The Peripheral.
Zapowiedź robi wrażenie:
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
(25-10-2022, 10:21 AM)redhunter napisał(a): I kolejna interesująca produkcja. Już można pierwsze odcinki oglądać.
Tym razem z Amazon Prime.
The Peripheral.
Zapowiedź robi wrażenie:

Jestem pod wrażeniem po pierwszym odcinku. Jest intrygujaco, wizulanie bomba ale szczególne pochwały za dźwięk! Ale petarda.
Odpowiedz
#83
Późna jesień już jest więc i kolejny sezon wybitnego serialu Yellowstone też.
To już piątą odsłona tej produkcji.
Po pierwszym odcinku znowu jest mocno, od razu z mocnym uderzeniem i znowu Kelly Reilly gra tu pierwsze skrzypce i pociąga za większość sznurków.
Serial piękny wizualnie i wciągający w mroczą akcję bez reszty.
Coś czuję, że ten sezon będą robiły kobiety stojące po trzech stronach barykady.
Odpowiedz
#84
No to klimatów z dzikiego zachodu c.d.
Tym razem produkcja BBC.
The English.
Po pierwszym odcinku tego miniserialu mam dużą ochotę na ciąg dalszy tej historii.
Ale klimat! Wszystko się dzieje wolno dając odpowiednio wybrzmieć każdej oglądanej scenie. Wizualnie zrobione to jest cudnie.
Dźwiękowo petarda. Wystrzał z winchestera to faktycznie jest wystrzał a nie jakieś popierdółki. Uzyskany klimat robi na widzu imponujące wrażenie.
Odpowiedz
#85


No to mamy serial ze Sylwestrem Stallone!
Powinna być kupa a jest bardzo przyjemna produkcja. I nawet Sylwek gra bardzo sympatycznie.
Rzecz ma się o gangusie wysokiego szczebla, który wychodzi z puszki po 25 latach. Zastaje inny świat. Inny pod każdym względem. Kulturowo, technologicznie, etycznie itd. I na dodatek kumple za których siedział ten charakterny drań wydaję się chcieć go odsunąć w cień, bo już im nie jest potrzebny taki dinozaur. I zsyłają go do Tulsy.
On jednak w tym innym dla niego świecie stara się wprowadzić znane mu, stare gangsterskie zasady. Naprawdę polecam bo zrobione to jest z dystansem, z humorem i lekko. Ogląda się bardzo dobrze.
Odpowiedz
#86
Video 
Chwaliłem już tutaj wybitny serial Kulawe konie z Gary Oldmanem w roli głównej.
Właśnie zaczął się drugi sezon tej świetnej produkcji. Jestem po dwóch odcinkach i wciąż jest rewelacyjnie. Oczywiście w głównej mierze dzięki postaci Jacksona Lamba którą gra właśnie Oldman.
Ale są i smutne wieści związane z tym serialem. Parę dni temu Oldman ogłosił zamiar przejścia na emeryturę. Właśnie rolą w trzecim planowanym sezonie tego serialu będzie się chciał pożegnać z aktorstwem. Czyli chyba chciałby być także i poprzez tą rolę zapamiętany. Gra tu wybitnie!
Mam nadzieję, że jednak ktoś mu podsunie jakiś intrygujący scenariusz i jeszcze go czymś innym też zobaczymy.
Na razie polecam drugi sezon Kulawych koni!


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Skończyłem wczoraj Peripheral. Niestety po obiecującym początku końcówka to już była nędza. Niepotrzebne mnożenie wątków, jakieś filozofowanie, wydziwianie na siłę. Akcja siadła i było po prostu nudno. Wizualnie w dalszym ciągu bomba ale to nie to. Jak ktoś jeszcze nie zaczął to lepiej sobie odpuścić. Mnie już nikt na drugi sezon nie namówi.
Za to Yellowstone i Kulawe konie z odcinka na odcinek świetnie.

A i mam pytanie porządkowe. Widzę, że wyfasowałem tytuł Recenzent filmów i seriali.
Chciałem wszystkich tutaj zapewnić, że nie mam z tym nic wspólnego, nigdy o ten tytuł nie zabiegałem i nie mam żadnego wykształcenia w tym temacie.
Coś jak Kurski w Banku Światowym. Więc moje wpisy traktujcie podobnie.
Tylko chyba w przeciwieństwie do niego nie mogę liczyć na podobnie skromną gratyfikację za te czynności. Czy się mylę? Podać numer konta?

Podziękowali: szopns, arkady1964
1
Odpowiedz
#88
Redhunter, oczywiście że nie "wyfasowałeś" sobie tytułu "recenzent filmów i seriali". O ten tytuł postulowała użytkowniczka Forum Lolo99, jest jej wpis pod koniec wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Administracja Forum uwzględniła jej postulat. 

Na tym Szacownym Forum zamieszczasz recenzje filmów i seriali, część użytkowników Forum czyta je, zyskując wiedzę w interesującym im temacie (nikt nikogo nie zmusza do czytania Twoich wpisów, zresztą moim skromnym zdaniem są one bardzo ciekawe Smile ). Co do kasy, żarty, żartami... Tutaj to raczej udzielasz się społecznie... A tak na serio, kasa jest, ale trzeba się obracać w kręgach polityki, biznesu, żeby robić kasę opcja polityczna, praktycznie nie ma większego znaczenia... Wystarczy tylko się znaleźć w odpowiednim czasie i miejscu. Tak już jest od czasów rzymskich, jest parę maksym z tamtych odległych czasów, które są cały czas aktualne...


Pozdrawiam
Odpowiedz
#89
O dzięki za info. Nawet nie wiedziałem, że ktoś o coś takiego tutaj poprosił.
Oczywiście miło mi i doceniam ten gest, jednak na przyszłość warto zapytać osobę której się jakiś tytuł przyznaje, czy ma na to ochotę.
Bo np. może być tak w ostatnich dniach z Panią Przemyk:-)
Co do polityki, to patrząc na to co dzisiaj się u nas dzieje to raczej trzeba być po prostu świnią i ten kto umie się najbardziej zeszmacić to otrzymuje stanowiska polityczne i kasę z tym związaną.
Ale już dosyć i zabieram się za mój opis wrażeń po obejrzeniu kolejnego filmu.

Podziękowali: szopns, arkady1964
1
Odpowiedz
#90
Nie ma co się bawić w konwenanse...  Zostałeś symbolicznie doceniony, no i dobrze. Przecież robisz społecznie, całkowicie za darmo, przydatną dla innych użytkowników Forum, pożyteczną, dobrą robotę.   Smile

Co do polityki,  wyluzuj...  Historia zawsze kołem się toczy. Rządy co jakiś czas zmieniają się (żadna władza nigdy nie jest wieczna ani nieskalana), a zasady sprawowania władzy były, są i pozostaną do końca świata zawsze takie same, dla każdej władzy, mniej lub bardziej skrywane. Od czasów rzymskich, divide et impera... W krajach demokratycznych jest to zdecydowanie mniej widoczne, najbardziej zaś w totalitarnych, Korea północna itp. totalitaryzmy.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości