Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny seedbox + serwer PLEX za €6
#1
Czy ktoś jest zainteresowany poradnikiem jak sobie za jedyne €6/miesiąc zrobić seedboxa 1TB/1Gbps bez limitu do prywatnych torrentów, z serwerwm plex i ftp?  Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tak, oczywiścieWink
Odpowiedz
#3
Bardzo chętnie zobaczę, co i jak.
Odpowiedz
#4
I ja i ja i ja  Tongue
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#5
Exclamation 
@mjw można wiedzieć jaki provider? Nie ma limitu ruchu sieciowego? Jaki procek i ile ram?
Odpowiedz
#6
Oneprovider.com, Atom C2350, 4GB RAM, 1Gbps łącze bez limitu, dysk 1TB HDD lub 128GB SSD, lokacja Paryż lub Amsterdam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Testowałem swego czasu chyba najbardziej opłacalna opcja na własnego seedboxa szkoda że mój ISP ma słabiutki routing do tych serwerów.
Odpowiedz
#8
(09-01-2021, 04:49 PM)mjw napisał(a): Czy ktoś jest zainteresowany poradnikiem jak sobie za jedyne €6/miesiąc zrobić seedboxa 1TB/1Gbps bez limitu do prywatnych torrentów, z serwerwm plex i ftp?  Big Grin

Pytasz, a wiesz!  Wink
Odpowiedz
#9
Nie wiem czy jestem na tak, musicie mi powiedzieć do czego to ma służyć ewentualnie? Ok źle napisałem, nie musicie, proszę o wyjaśnienie do czego to co i jak.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
(10-01-2021, 06:32 PM)adrt8v napisał(a): Nie wiem czy jestem na tak, musicie mi powiedzieć do czego to ma służyć ewentualnie? Ok źle napisałem, nie musicie, proszę o wyjaśnienie do czego to co i jak.

Do pobierania z prywatnych torrentów i serwowania tego przez Plex do każdego urządzenia zdalnie. Pobierasz sobie filmy i seriale, dodajesz do urządzenia z Plex czy z czym tam chcesz, albo dodajesz samo ftp do biblioteki Kodi i oglądasz.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości