Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wersja Kodi
#1
Witam chcialbym zapytac moze sie ktos orintuje czy kodi sciagniete ze sklepu play jest takie samo co pociagniete ze stony internetowej,pytam bo uzywam od jakiegos czasu i na tv sony i na boxie ENYBOX i mam takowy problem iz ogladam jakis kanal i po kilku czasem kilkunastu minutach wywala mnie do listy programow(mowie tu o korzystaniu z wtyczki wizja tv) lub tymi podobny,przy korzystaniu z innych do filmow problem nie wystepuje ,szukam rozwiazania i tak wpadlem ze to moze byc wlasnie powodem...moze ktos ma inne sugestie ??
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(31-08-2017, 08:12 AM)aditech napisał(a): Witam chcialbym zapytac moze sie ktos orintuje czy kodi sciagniete ze sklepu play jest takie samo co pociagniete ze stony internetowej,pytam bo uzywam od jakiegos czasu i na tv sony i na boxie ENYBOX i mam takowy problem iz ogladam jakis kanal i po kilku czasem kilkunastu minutach wywala mnie do listy programow(mowie tu o korzystaniu z wtyczki wizja tv) lub tymi podobny,przy korzystaniu z innych do filmow problem nie wystepuje ,szukam rozwiazania i tak wpadlem ze to moze byc wlasnie powodem...moze ktos ma inne sugestie ??

tak, kodi w sklepie google i na stronie oficjalnej to te same wersje. Na stronie oficjalnej można też pobrać wersje starsze oraz beta.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(31-08-2017, 08:12 AM)aditech napisał(a): Witam chcialbym zapytac moze sie ktos orintuje czy kodi sciagniete ze sklepu play jest takie samo co pociagniete ze stony internetowej,pytam bo uzywam od jakiegos czasu i na tv sony i na boxie ENYBOX i mam takowy problem iz ogladam jakis kanal i po kilku czasem kilkunastu minutach wywala mnie do listy programow(mowie tu o korzystaniu z wtyczki wizja tv) lub tymi podobny,przy korzystaniu z innych do filmow problem nie wystepuje ,szukam rozwiazania i tak wpadlem ze to moze byc wlasnie powodem...moze ktos ma inne sugestie ??

Przyczyną może być chwilowa przerwa w nadawaniu streamu. Kodi traci źródło i z automatu wyrzuca Cię do menu. Konto masz premium czy darmowe? Jeśli masz darmowe to może są jakieś ograniczenia czasowe.
Odpowiedz
#4
(31-08-2017, 01:16 PM)ssooqq napisał(a):
(31-08-2017, 08:12 AM)aditech napisał(a): Witam chcialbym zapytac moze sie ktos orintuje czy kodi sciagniete ze sklepu play jest takie samo co pociagniete ze stony internetowej,pytam bo uzywam od jakiegos czasu i na tv sony i na boxie ENYBOX i mam takowy problem iz ogladam jakis kanal i po kilku czasem kilkunastu minutach wywala mnie do listy programow(mowie tu o korzystaniu z wtyczki wizja tv) lub tymi podobny,przy korzystaniu z innych do filmow problem nie wystepuje ,szukam rozwiazania i tak wpadlem ze to moze byc wlasnie powodem...moze ktos ma inne sugestie ??

Przyczyną może być chwilowa przerwa w nadawaniu streamu. Kodi traci źródło i z automatu wyrzuca Cię do menu. Konto masz premium czy darmowe? Jeśli masz darmowe to może są jakieś ograniczenia czasowe.

hmm bralem to pod uwage ,konto na wizja tv mam premium
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości