Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TX6 tanix -Jaka wersja netflix zadziała.
#1
Witam
Proszę o pomoc. 
Kupiłem niedawno drugiego już TX6 4/32. Jest na androidzie 9 aktualizacja zabezpieczeń 5.12. 2019. Sprawdziłem działanie zainstalowanego min. Netflixa był w innej wersji niż na starym TX6 i działał dobrze . Usuwając niepotrzebne aplikacje - popełniłem błąd i odinstalowałem niestety też Netflix. 
W drugim starszym TX6 4/32 też android 9 aktualizacja zabezpieczeń 5.02.2019 mam dobrze działający Netflix wersja 6.26.1 build 1531696 (załączam zdjęcie).
Po zainstalowaniu tej ? wersji z
 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  
pojawia się błąd logowania. Wiem, że mogę używać netflix z poziomu KODI ale chciałbym by bezpośrednia aplikacja też działała. 
Czy ktoś z użytkowników może podać mi link do działającej wersji na tym TX6 lub podpowiedzieć jak rozwiązać problem?  
[Obrazek: VrKlj7w.jpeg]

[Obrazek: zzuT3UO.jpeg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Question 
Czy jest na tym forum oprócz maanmy -użytkownik korzystający z tanix'a chcący podać jaką ma wersję netflix ? 
Odpowiedz
#3
Ta wersja powinna chodzić. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Poza tym możesz zrzucić sobie apkę z jednego boxa na drugi. Odpal X-plore, menadżer aplikacji, systemowe, znajdź netflixa i skopiuj. Później zainstaluj na drugim i powinno śmigać.
Odpowiedz
#4
Dziękuję Matheusz za link. Zapomniałem dodać, że korzystam z klawiatury bezprzewodowej. Wersja od Matheusza jest 2.0 build 295 tylko na pilota. Można z klawiszy klawiatury nią sterować ale na wskaźnik myszki nie reaguje. Drugą metodę - skopiowanie wypróbuję. Zadałem pytanie bezpośrednio serwisowi producenta w Chinach - podesłali dzisiaj formularz do wypełnienia, jak dostanę odpowiedź podzielę się nią na forum. Może komuś się też przyda.
Odpowiedz
#5
Zainstalowałem ze sklepu play wersję 8.104.0 build 550619. Błąd logowania co prawda ponownie się pojawił, ale zmiana hasła (na takie samo jak było), pozwala na korzystanie z aplikacji.   Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości