Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CUSTOM] [ATV 9.0][S905W][S912] Aidans custom rom
#1
[S905W][S912] Aidan's Android TV Custom Rom
AndroidTV 9.0 dla urządzeń z CPU Amlogic S905W oraz S912



AndroidTV 9.0 oparty na sofice z Xiaomi Mi BOX ciągle w fazie eksperymentalnej.
Dla lubiących ryzyko w sam raz Smile
Nie ma roota ani TWRP.

UWAGA! Zmieniając oprogramowanie podejmujesz pewne ryzyko.
Przed zmianą radzę najpierw rozejrzeć się za oryginalnym oprogramowaniem.
Może być tak, że pilot lub/oraz wifi nie będą działać.
Tak samo przycisk "reset" w porcie AV może przestać działać, przez co nie dostaniemy się do recovery.


Download:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witam,
Zainstalowałem ROM na Mecool MS8 Pro W, na nim Kodi 18.9. Zainstalowałem wtyczki HGo eu i Netflix. Z tym, że wtyczki nie pracują w full HD. Nie mam możliwości zmiany rozdzielczości w samym Kodi, jedyna rozdzielczość na liście to 720 bez możliwości zmiany. To samo z poziomu samego Android TV. Kij z rozdzielczością w android i Kodi ale chciałbym oglądać Netflix i HBO w 1080. Zaznaczę że programy telewizyjne z IPTV extreme wydają się chodzić w full HD.
Odpowiedz
#3
(22-03-2021, 10:07 PM)jactra napisał(a): Mecool MS8 Pro W
wtyczki nie pracują w full HD
ale chciałbym oglądać Netflix i HBO w 1080.

Bój się Boga!  [Obrazek: k045.gif]

Utylizuj wreszcie ten przedpotopowy złom, wejdź w posiadanie drogą zakupu, urządzenia z full certyfikacją usług/serwisów, a będzie uzdrowiona dusza twoja...

Alternatywnie, w akcie desperacji być może wyciśniesz na CoreELEC to mityczne 1080p, sto lat temu, czyniłeś ponoć różne dziwaczne eksperymenty na pochodnym oprogramowaniu, nie będzie to nowość...
Odpowiedz
#4
Cytat:wejdź w posiadanie drogą zakupu

Ładnie powiedziane.

A poza tym chętnie bym wypróbował CoreELEC ale nie wiem jak zbootować z karty/pendrive mając zainstalowanego tego ROM-a, który nie ma Roota. Reset ze zwartymi pinami nie działa. Jakieś pomysły?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości