Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[APLIKACJE] Amlogic USB Burning Tool
#21
Jeśli jest udostępnione - to szukaj na xda - jeśli nie ma to nie ma..
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Myślę iż bym już znalazł jakby gdzieś było. Napisałem też do supportu producenta o firmware - może wyślą a jak nie to piszę właśnie wątek na tym forum aby ktoś kto ma urządzenie jak moje zrobił kopię w TWRP i podrzucił - w wątku opisuję instrukcję jak zrobić kopię (Backup) w TWRP - linka dam później jak porobię screenshoty w TWRP Cool
Odpowiedz
#23
To akurat nie jest producent ten blow - oni tylko pakują w pudełka - musiałbyś otworzyć boxa i zobaczyć nazwę na płytce - wtedy znajdziesz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
Link do tematu jak zrobić kopię w TWRP: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

BLOW - oni napewno mają firmware bo modyfikują wstawiając nazwę urządzenia ZQNBLOW oraz boot logo zawiera nazwę BLOW - patrz screen shot w linku który podałem pod opisem Boot logo:
Odpowiedz
#25
Zresztą otworzyłem pudełko i na PCB pisze coś takiego:
2020-10-30 JNMBS905W.4BIT.JNFOURLED.VER1.0 (Z drugiej strony 2117)
ale w necie nic nie ma z tym związane tylko jakieś aukcje w chinach z podobnymi procesorami.

Najbardziej podobne urządzenie to X96 Mini do którego znalazłem firmware i program do robienia karty microSD lub USB aby z niej wgrać firmware zamiast używać kabla USB - tutorial z 4 luty 2023:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
no ale nie wgram tego dopóki nie znajdę oryginału  Undecided
Tutaj wersja angielska z opisem programu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Firmware do tego X96 Mini z Android 9 jest tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Inne podobne urządzenie to Tanix H2: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - ma identyczny odcisk palca (build number) z wyjątkiem daty.
Jest też alternatywne firmware od Aidan - 1.+[v9]+Aidan's+ROM+[S905W]+[ATV+9]+(P281).rar:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Żadnego z podanych tutaj firmware nie wgrywałem ale podejrzewam iż na 99% każde by działalo na BLOW.
Odpowiedz
#26
Najbardziej uniwersalnym był by Adian. Nic w sunie lepszego i z nowszym Androidem nie znajdzie tak łatwo.

Wgrywanie innych tylko czasami pomaga bo zwykle dostosowane są do obsługi peryferiów boxa danego modelu.

Tanix H2 to Hisilicon czyli inny procesor.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@Ktosi 
No ale ten x96 Mini to chyba to samo bo ten sam CPU i złącza - dodatkowo ma złącze IR do wyprowadzenia czujnika podczerwieni.
Odpowiedz
#28
Może nie posiadać wymaganych sterowników do WiFi czy nawet IR.
Musiał by Ci to ktoś potwierdzić że działa bo wgrał i sprawdził albo sprawdzisz sam.

Identyczny cpu wcale nie spowoduje że będzie działało wszystko jak należy.
Odpowiedz
#29
Ale - skoro chcesz wgrywać oryginalny soft, to znaczy że box uceglony. Skoro uceglony to nie działa. Skoro nie działa - to bardziej nie działać nie będzie. Próbowałbym wgrać jakiś - jak ruszy - to ok - uratowałeś. Jak nie - próbuj dalej - mi się parę razu udało za którymś razem dopasować soft.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#30
Mi też, z 40 boxów leży do wywalenia z tego połowa uwalona. Wink
Głównie s905 albo Rockchip 33xx różne wersje, część nawet działa z innymi softami ale epoka tych boxów dawno przeminęła.

Jak by było komu to bym rozdał a tak przesyłka pocztą to nawet większe koszty niż są warte.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości