Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zależności
#1
Witam , to pierwszy mój post z prośbą o pomoc - szukałem /moze nie dokladnie/ wszedzie i nie znalazłem odpowiedzi
zainstalowałem na PC (win 10) Kodi 18.9 Leia , staram się zainstalować wtyczkę FanFilm - a że nie jestem geniuszem komputerowym wykonuję instrukcje krok po kroku zamieszczoną na stronie , za każdym razem kiedy instaluje z repozytorium dostaje komunikat- zależności od script.module.idna w wersji 2.6 nie mogą zostać spełnione. Próbowałem kilka razy ,również z innymi wtyczkami , no i sie podłamałem
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma co się załamywać. To chwilowy problem z oficjalnym repozytorium kodi skąd fanfilm musi pobrać tą zależność. Zostaje Ci albo poczekać aż się uporają z problemem albo doinstalować te brakujące (bo przynajmniej dwóch brakuje) pobierając z mirrors kodi. Ale skoro nie jesteś biegły, to poczekaj.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Nic nie rób - poczekaj chwilkę, bo serwery już wstały, więc pewnie lada moment dns się odświeżą i będzie działać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(31-01-2021, 01:36 PM)TomVtX napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
pewno dał bym radę gdybym wiedział jak - pomożesz? będę wdzięczny Smiletroche pokombinowałem i zainstalowałem z pliku zip , i pojawiala sie nowa zaleznosc ktora nie zostala spełniona :/ script.module.pytz w wersji 2014,2 ,.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
I tak będzie w kółko do czasu aż nie ruszą serwery kodi. Kilkanaście minut temu ruszyły. Ale muszą się dnsy poodświeżać
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
(31-01-2021, 02:04 PM)Tomek napisał(a): I tak będzie w kółko do czasu aż nie ruszą serwery kodi. Kilkanaście minut temu ruszyły. Ale muszą się dnsy poodświeżać
nie działa , nie wiem moze coś zle robie? Angel
Odpowiedz
#9
Nie. Musisz czekać. Najwyraźniej na twojej trasie przesyłu są jeszcze jakieś niezaktualizowane mirrory.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
(01-02-2021, 06:32 PM)Tomek napisał(a): Nie. Musisz czekać. Najwyraźniej na twojej trasie przesyłu są jeszcze jakieś niezaktualizowane mirrory.
dziwna sprawa - na windowsie cały czas przy próbie instalacji wyskakuje mi ten komunikat , a na tv boxie zero problemów .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości