Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
#1
Wink 
Witam. Wtyczka filman. Cc co jakiś czas przestaje działać, gdzie po jakimś czasie wstaje i działa. Pytanie brzmi, da rady jakoś to poprawić ustawienia zrobić ? trochę to w kurza bo mam tam serial z lektorem ale wywala co jakiś czas jak wspomniałem wcześniej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(06-02-2021, 09:46 AM)Lux 123456 napisał(a): Witam. Wtyczka filman. Cc co jakiś czas przestaje działać, gdzie po jakimś czasie wstaje i działa. Pytanie brzmi, da rady jakoś to poprawić ustawienia zrobić ? trochę to w kurza bo mam tam serial z lektorem ale wywala co jakiś czas jak wspomniałem wcześniej.
Wtyczka Filman cc przestaje działać w chwili kiedy strona filman cc chowa się za Cloudflare. Rozwiązanie? Jak nie ma serialu nigdzie indziej, to oglądanie w przeglądarce w chwili kiedy przestaje działać wtyczka. Ewentualnie szukać go w innych wtyczkach.
Odpowiedz
#3
Serial jest np we wtyczce oglądaj. To ale brak źródeł, wtyczka vizjer ma również serial ale też wywala co jakiś czas jak filman. Cc

Dzięki za objaśnienie filman. Cc
Odpowiedz
#4
Na Vizjer raz po raz pojawia się captcha na stronie - i wtyczka nie działa do czasu aż na komputerze nie rozwiążesz. Czasem co 50 wejść, a czasem co kilka sekund.
Oglądaj to też się chowa za CF
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Jakas w miarę stabilna wtyczka panowie? Chodzi o serial Chicago fire
Odpowiedz
#6
(06-02-2021, 12:54 PM)Lux 123456 napisał(a): w miarę stabilna wtyczka panowie? Chodzi o serial Chicago fire


[Obrazek: 92e1e828968e65fa.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dupa fanfilm nie szuka źródeł bynajmniej umnie. Sprawdzałem w czwartek i brak źródeł i dziś to samo
Odpowiedz
#8
No bo źródła do fanfilmu są dodawane w poniedziałek.
Poczytaj jak działa fanfilm...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(06-02-2021, 12:54 PM)Lux 123456 napisał(a): Chodzi o serial Chicago fire

Lux 123456 napisał(a):fanfilm nie szuka źródeł bynajmniej umnie


[Obrazek: 07067a81f01d907b.jpg]
Odpowiedz
#10
Ok Dzięki za info
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości