Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Air mouse do Thomson AndroidTV
#1
Witam, jaki polecicie air mouse do telewizora Thomson 55ug6400? System operacyjny Android TV. Kupiłem ten: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jednak pilot nie działa poprawnie, TV wyłącza się przy próbie naciśnięcia obojętnie jakiego przycisku.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(07-02-2021, 06:43 PM)boro1708 napisał(a): jednak pilot nie działa poprawnie

Skąd pewność poprawnego zaprogramowania?
Odpowiedz
#3
(07-02-2021, 07:03 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-02-2021, 06:43 PM)boro1708 napisał(a): jednak pilot nie działa poprawnie

Skąd pewność poprawnego zaprogramowania?
Nie rozumiem? Wtykam dongle USB, po wciśnięciu przycisku na air mousie TV się wyłącza. Dlatego napisałem że pilot nie działa poprawnie i szukam jakiegoś innego, który będzie spełniał dobrze swoją funkcję
Odpowiedz
#4
(07-02-2021, 07:59 PM)boro1708 napisał(a): Nie rozumiem? 

Aaaaa nie rozumiesz, że trzeba go "nauczyć" z oryginału, nie mam więcej pytań, wszystko [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
#5
Tak naprawdę nie powinien on się wyłączać po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku jak to napisał autor. Programowane są przyciski, jednak tylko 4 w dole, a TV powinien wyłączać się po wciśnięciu power. Może brak kompatybilności z Twoim tv, bo jeśli chodzi o box to wystarczyło włożyć do USB adapter i już można było korzystać z pilota.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#6
(07-02-2021, 08:04 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-02-2021, 07:59 PM)boro1708 napisał(a): Nie rozumiem? 

Aaaaa nie rozumiesz, że trzeba go "nauczyć" z oryginału, nie mam więcej pytań, wszystko [Obrazek: g045.gif]
Dzięki za nic nie wnoszącą wiadomość, "nauczyć" z oryginału możesz 4 przyciski, których nie ma na air mousie.

(07-02-2021, 08:18 PM)adrt8v napisał(a): Tak naprawdę nie powinien on się wyłączać po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku jak to napisał autor. Programowane są przyciski, jednak tylko 4 w dole, a TV powinien wyłączać się po wciśnięciu power. Może brak kompatybilności z Twoim tv, bo jeśli chodzi o box to wystarczyło włożyć do USB adapter i już można było korzystać z pilota.
Dokładnie jest tak jak mówisz. Na boxie działa bez problemu, kontaktowałem się ze sprzedawcą i pilot nie działa ze smart tv, niestety nie widziałem tego przed zakupem. Dlatego szukam jakiegoś air mouse który będzie działał z moim TV
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
[Obrazek: 2UFKEsXl.jpg]
Odpowiedz
#8
(07-02-2021, 11:25 PM)Łonogrzmot napisał(a): [Obrazek: 2UFKEsXl.jpg]
Zgadza się, jest taka grafika w opisie. Ale jest też napis:

Ten pilot nie jest odpowiedni dla Smart TV

oraz wiadomość od sprzedającego:
We had written it clearly in our description that this air mouse can't work with smart TV, please check it. Because the smart TV will block the third party USB dongle.

Na szczęście w wyniku sporu otrzymałem zwrot gotówki. Ale nie o to chodziło mi zakładając ten wątek żeby się tłumaczyć..
Odpowiedz
#9
[Obrazek: z2BPxCBl.jpg]

Spory wybór na Allegro ~80 złotych, poszukać/poczytać opinie, dopytać sprzedających przed ewentualnym zakupem, sytuacja komfortowa do 14 dni bezproblemowy zwrot, w przypadku gdyby pilot był "niekompatybilny" z nabywcą lub odbiornikiem telewizyjnym...

Podziękowali: boro1708
Odpowiedz
#10
A używał ktoś może air mouse oraz mini klawiatury i może wypowiedzieć się co jest wygodniejsze w użyciu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości