Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q:Lista m3u Horizon
#1
Question 
Czy ktoś zna sposób na wygenerowanie listy m3u Horizon TV tak aby dało się obsłużyć ją przez PVR IPTV Simple Client?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Możesz dodać kanały do ulubionych i wyciągnąć z pliku wtedy link do danego kanału i stworzyć sobie swoją listę - nie działa ze wszystkimi wtyczkami.

Podziękowali: macioo
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(09-02-2021, 10:43 AM)mjw napisał(a): Możesz dodać kanały do ulubionych i wyciągnąć z pliku wtedy link do danego kanału i stworzyć sobie swoją listę - nie działa ze wszystkimi wtyczkami.
Dzięki. Trochę pracochłonne ale zamierzony efekt jest  Cool działa z horizonem,iplą, nc i tvp od mbebe.
Odpowiedz
#4
@macioo  jak rozumiem udało Ci się stworzyć listę z Horizon'a, mam zatem prośbę i pytanie otóż: są kanały jak np. Food Network, które działają poza siecią UPC, ale gdy, z ulubionych dodam ten kanał do listy to otrzymuję komunikat że poza siecią UPC nie działa. We wtyczce działa jak najbardziej. Czy spotkałeś się z takim problemem czy ja robię coś źle? Jeśli możesz podpowiedz coś Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#5
(16-02-2021, 02:40 PM)p3t3n3t napisał(a): @macioo  jak rozumiem udało Ci się stworzyć listę z Horizon'a, mam zatem prośbę i pytanie otóż: są kanały jak np. Food Network, które działają poza siecią UPC, ale gdy, z ulubionych dodam ten kanał do listy to otrzymuję komunikat że poza siecią UPC nie działa. We wtyczce działa jak najbardziej. Czy spotkałeś się z takim problemem czy ja robię coś źle? Jeśli możesz podpowiedz coś Smile
Hmm. Zauważyłem, że zanim włączysz kanały z upc w IPTV Simple, musisz wpier zalogować się we wtyczce Horizona na kodim. Jak wyjdziesz z wtyczki wszystko działa na Kodim w IPTV Simple - telewizja.
Odpowiedz
#6
Witam wszystkich. Czy możecie mi powiedzieć jak mogę stworzyć ta listę ? Z góry dziękuję
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Witam serdecznie i też dołączam się do pytania.
W apce "upc tv go" nie potrafię odnaleźć funkcji dodania do ulubionych i tym samym wyciągnąć z pliku link.
Mogę tylko wejść w opcje danego programu i go udostępnić.
Przykładowy link do udostępnienia tvp1 to:
Oglądam Wiadomości poprzez UPC TV Go. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ten link nie chce się w, żaden spodob dać załadować do pliku m3u.
Próbowałem go już modyfikować, ale też bez skutku.
Proszę o bardziej łopatologiczną instrukcje jak to zrobić.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości