Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki box wybrać pod Netflixa
#1
Witam zamierzam zmienić Mi box 4 na coś nowszego zależy mi na tym żeby sprzed obsługiwał Netflixa w 4k i żeby płynnie działał do tego przydał by się pilot klawiaturą możecie polecić jakiś osoby żeby nie zakładać nowego wątku dziękuję napiszcie co myślicie o Beelink gt1 ?

Wysłane z mojego CPH2025 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(15-02-2021, 09:49 AM)66diament66 napisał(a): obsługiwał Netflixa w 4k 

O certyfikacji urządzeń przez Netflixa, słyszał/czytał?

Abstrahując od Mi Box, tylko sprzęt z rodziny Amazon Fire, lub Nvidia [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz
#3
Dla zakładników Netflixa niestety wybór nie jest wielki, urządzenia z certyfikacją Netflixa min: nvidia shield, chromecast z google tv, mi box, fire stick, fire cube i inne roku i nowty czy boxy od play i canal+.

Więc nie masz za dużego wyboru.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(15-02-2021, 10:49 AM)mjw napisał(a): boxy od play i canal+.

Bez Dolby Vision, "nie ma oglądania" Netflixa [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Jak się ma telewizor z dolby vision to po co komu box jak natywna aplikacja w telewizorze działa bezproblemowo. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(15-02-2021, 11:20 AM)mjw napisał(a): Jak się ma telewizor z dolby vision to po co komu box jak natywna aplikacja w telewizorze działa bezproblemowo. Smile

Uuuuuu śmiała teza, niezbadane są ścieżki woli posiadaczy/nie posiadaczy danego segmentu sprzętowego [Obrazek: k045.gif]

Powyżej to już inna bajka, autor tematu "wie" prawie wszystko, game over  [Obrazek: g051.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Box od Play ma Dolby Vision. Powiem więcej bez sztuczek nie można go wyłączyć.
Odpowiedz
#8
Ten fire cube od Amazona będzie lepszy od mi box4 czy lepiej dołożyć i kupić NVIDIA shild tv 2019 ?

Wysłane z mojego CPH2025 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
(15-02-2021, 01:54 PM)66diament66 napisał(a): będzie lepszy od mi box4 

Każdy tej klasy, wymieniony sprzęt będzie o dwie półki wyżej, to przepaść [Obrazek: g053.gif]

66diament66 napisał(a):czy lepiej

Indywidualny wybór preferencji, od drobiazgów typu polskie menu, skończywszy przykładowo na certyfikacji usług Google, specyfikacja hardware/software, testy, wszystko jest w wyszukiwarkach internetowych...nie ma za co...
Odpowiedz
#10
Mam shield i mam cube i do codziennego użytku wole cube. Ale to 2 różne sprzęty więc ciężko porównać... Nvidia to pełnoprawny android tv ze sklepem, 1Gbps portem LAN, z padem to już fajny sprzęt do grania. Za to Cube ma wbudowaną alexę co pozwala na sterowanie głosem. Za to nie ma sklepu google, jest po angielsku menu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości