Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsza instalacja
#1
Witam wszystkich kupiłem Magicsee N5 Max S905X3 4gb i chciałbym na tym urządzeniu odbierać telewizje  i co dalej prosiłbym o pomoc ewentualnie jakieś linki do forum odnośnie pierwszej instalacji programów
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zerknij tu:
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
To jak nieskromnie wspomnę że mamy FAQ dla początkujących By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Oraz spis wtyczek do kodi By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Witam,
Jestem nowy na forum, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu.
Próbuję zainstalować kodi na tablecie Huawei Madiapad M5, model CMR-AL09.
Pobieram instalkę ze sklepu play. Instaluję, zmieniam język na polski, zaznaczam instalowanie dodatków z nieznanych źródeł.
Dodaję pierwsze źródło By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Wszystko się pobiera i instaluję, potem pobierają się aktualizacje, i w końcu nic nie działa tylko po lewej stronie podświetla się zakładka filmy i nic więcej może ktoś pomóc? Czy robię coś źle? Będę wdzięczny. ?
Odpowiedz
#6
Ponieważ problem dotyczy nie tyle samego kodi (które ci działa) ale buildy od PTW, proponuję pisać bezpośrednio na ich supporcie.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Witam, 
pierwszy raz tutaj, w dodatku uposledzony w kwestii kodi i innych. Mam Firestick od Amazona, potrzebuje znalezc IPTV ktore bedzie dzialao jak nalezy.
Ktos co?
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości