Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja do Kodi 19
(02-20-2021, 05:30 AM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

- "No dobra - ale już po zawodach bo się samo zaktualizowało na Androidzie... "

Co wtedy - wtedy pozostaje instalacja z pliku apk, pobranego z oficjalnego źródła:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lub
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

na wszelki wypadek podam też linka z którego można pobrać kodi 18.9 dla wszystkich systemów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Instalacja Kodi 18 na Android TV: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pobieramy ten apk z tego linku i "aktualizujemy wstecz" - oczywiście wcześniej trzeba wyłączyć aktualizację metodą którą podałem wyżej.
Ale... ale dalej może nie działać, bo konwersja bazy i samych ustawień się już zaczęła po zainstalowaniu Kodi19... tu nie pozostanie nic innego jak odinstalowanie Kodi całkowicie, instalacja wersji 18.9 i konfiguracja wszystkiego na nowo. 
Niestety - jak to zawsze bywa, przy zmianie wersji dochodzi też do zmiany w bibliotece Kodi i może być konieczność przeskanowania wszystkiego na nowo.

Uf... damy radę?

Tylko, że ja na przykład nie mam włączonej automatycznej aktualizacji i tak samoczynnie kodi się zaktualizowało. Super, wielki dzięki!!!!

(02-23-2021, 10:27 PM)Łonogrzmot napisał(a): Abstrahując od kodi.tv/download, ludzie skąd Wy bierzecie tą "aktualizację", o pseudo "samoaktualizacji" nawet nie piszę [Obrazek: r015.gif]

[Obrazek: 85e8f944dba285f3.jpg]
U mnie to samo. Prawdopodobnie automatyczna aktualizacja wynika z jakiś ustawień samego kodi, a nie sklepu google
Odpowiedz
REKLAMA:

(02-25-2021, 07:18 PM)macpoznan napisał(a): Tylko, że ja na przykład nie mam włączonej automatycznej aktualizacji i tak samoczynnie kodi się zaktualizowało. Super, wielki dzięki!!!!
Ale masz pretensje do nas? To my wymusiliśmy tę aktualizację? Żaden z nas nie ma nic wspólnego z deweloperami programu kodi, a co dopiero żebyśmy mieli wpływ na cykl wydawniczy.
Słyszałem że na niektórych sprzętach faktycznie aktualizacja poszła pomimo wyłączenia jej w autoaktualizacji. Ale nie wiemy na jakiej zasadzie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Savio TV Box Platinum + Coreelec =  Angel
Odpowiedz
U mnie nią działa chyba za stary Android mam w tv Sad
Odpowiedz
Czyli co, nie zaktualizowało ci?

Odpowiedz
Jaką wersję kodi mam zainstalować na moim Adroid TV Philips 55PUS7303 - TV zaktualizowany do najnowszej wersji TPM171E_R.107.001.136.003:

1. kodi-18.9-Leia-arm64-v8a.apk
2. kodi-18.9-Leia-armeabi-v7a.apk

Wydaje mi się iż wersję nr 2?
Odpowiedz
yhm

Zła się nie zainstaluje Smile

Odpowiedz
REKLAMA:

(02-25-2021, 12:51 PM)redhunter napisał(a): Na Debianie w repozytorium też jeszcze nie ma.
Już jest. Zaraz zainstaluję i sprawdzę działanie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Beata2015, LukasS, 2 gości