Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizja TV zacinający obraz, przerywanie
#1
Witam wszystkich
Mam taki problem. Miesiąc temu instalowałem na jednym z boxów wizje tv i chodzi pięknie.
Zakupiłem drugi box i robię wszystko według instrukcji :
1) Ściągam zabezpieczenia
2) Wpisuje w menadżer plików adres  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
3) Wchodzę w add-ons i instaluje z pliku zip sam plik plugin.video.kodiver.wizjatv-0.47.zip
4) Wchodzę w ustawienia wizja tv wpisuje login i hasło

Po odpaleniu wizja tv mam wszystkie kanały i jest taki problem - powiedzmy oglądam discovery , po 7 minutach wyłącza do głównej listy kanałów i znów włączam i powiedzmy 10 minut.
Albo drugi przypadek, żę oglądam parę minut i zawiesza obraz i dźwięk - po chwili obraz rusza, ale bez dźwięku.

Ma ktoś taki problem ??? Na drugim urządzeniu jak włączam to idzie i idzie transmisja.

Z góry dziękuje
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
hmm tez mialem taki problem ale jak korzystalem z boxa na wifi przestawilem sie na kabel i jest ok
A jak jest u ciebie ??
Odpowiedz
#3
Spróbuję choć wątpię aby zadziałało.
Jeden box instalowany poprzez stare repozytorium (krok po kroku wg poradnika) działa bez zarzutu, drugi instalowany bezpośrednio sprawia takie problemy .
Odpowiedz
#4
Niestety nie działa.
Teraz to obraz przycina się, a dźwięku brak. Ponowne wyjście do listy i włączenie daje spokój na parę minut i powrót do przycinającego się obrazu.
Odpowiedz
#5
(28-12-2017, 03:04 PM)don12 napisał(a): Niestety nie działa.
Teraz to obraz przycina się, a dźwięku brak. Ponowne wyjście do listy i włączenie daje spokój na parę minut i powrót do przycinającego się obrazu.

U mnie niestety to samo ?
Odpowiedz
#6
U mnie też zacina

u mnie też zacina @kodiver
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(28-12-2017, 09:14 PM)pikej18 napisał(a): U mnie też zacina

u mnie też zacina @kodiver

Dokładnie wczoraj miałem ten sam problem u siebie. Raczej zwalałbym winę na WizjaTV i zbyt kiepski stream. A to, że synchro między dźwiękiem i wideo się traci to już raczej wina w jaki sposób ogarnia to Kodi. Mam tam w zanadrzu już kilka rzeczy, które muszę we wtyczce pozmieniać. Jak tylko się z tym uporam poszukam jakichś informacji odnośnie jak sobie z tym radzić najlepiej (o ile się da).
Odpowiedz
#8
Zauważyłem jedną dziwną rzecz.
Jeśli odpalimy wtyczkę LivePolishTV i wejdziemy w WizjaTV i powiedzmy odpalimy Discovery to idzie bez żadnych problemów ... sprawdzałem na kilkunastu kanałach na dwóch urządzeniach.
Podczas korzystania z wtyczki wizjatv (konto premium) przycinało i traciło dźwięk, na drugim urządzeniu na LivePolish TV zero problemów.
Odpowiedz
#9
(29-12-2017, 08:00 PM)don12 napisał(a): Zauważyłem jedną dziwną rzecz.
Jeśli odpalimy wtyczkę LivePolishTV i wejdziemy w WizjaTV i powiedzmy odpalimy Discovery to idzie bez żadnych problemów ... sprawdzałem na kilkunastu kanałach na dwóch urządzeniach.
Podczas korzystania z wtyczki wizjatv (konto premium) przycinało i traciło dźwięk, na drugim urządzeniu na LivePolish TV zero problemów.


Dobra sugestia. Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
(30-12-2017, 02:26 AM)kodiver napisał(a):
(29-12-2017, 08:00 PM)don12 napisał(a): Zauważyłem jedną dziwną rzecz.
Jeśli odpalimy wtyczkę LivePolishTV i wejdziemy w WizjaTV i powiedzmy odpalimy Discovery to idzie bez żadnych problemów ... sprawdzałem na kilkunastu kanałach na dwóch urządzeniach.
Podczas korzystania z wtyczki wizjatv (konto premium) przycinało i traciło dźwięk, na drugim urządzeniu na LivePolish TV zero problemów.


Dobra sugestia. Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości