Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportowa tv
#1
Witam! Przestał działać ten dodatek wyskakuje błąd dodatku,nie wiem czy tylko u mnie czy ogólnie coś się wysypało?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie tez błąd
Odpowiedz
#3
(11-03-2021, 04:26 AM)rak71 napisał(a): Przestał działać ten dodatek

zimbardo napisał(a):U mnie tez błąd

Łaskawcy "mogli" napisać jaka wersja Kodi...na 18.9 działa bez najmniejszego problemu, do Kodi 19.0 wtyczka jeszcze nie udostępniona, wszystko, nie ma za co [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz
#4
(11-03-2021, 08:58 AM)Łonogrzmot napisał(a): Łaskawcy "mogli" napisać jaka wersja Kodi...na 18.9 działa bez najmniejszego problemu, do Kodi 19.0 wtyczka jeszcze nie udostępniona, wszystko, nie ma za co [Obrazek: e030.gif]
Szanowny Panie grzmocący łona, łaskawie informuję że wesja Kodi to 18.9 Leia. Chciałem taką wersję nawet zaznaczyć w profilu, ale tam kończy się wybór na 18.6.
Odpowiedz
#5
W kodi 19 też( 18 już chwilowo nie mam) wtyczka Sportowa tv działa. Co prawda nie używam jej i opinie swoją opieram tylko na wyrywkowym teście z przed kilku chwil.[Obrazek: zmcyiwNl.png]
[Obrazek: 3M2WVm4l.jpg]
Odpowiedz
#6
"Mógłbym przysiąc", iż wymienionej wtyczki wcześniej nie widziałem w repozytorium dedykowanym dla Kodi 19.0, ale okay, dzięki za czujność...to teraz tym bardziej wszyscy zainteresowani mają jasność, co do dostępności oraz prawidłowego działania.


[Obrazek: BOrhqeQl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Mi tez przestała działać na 18.9, moze zainstaluje 19..
Odpowiedz
#8
Działa zawsze i wciąż na Kodi 18.9 bez uwag... w przedmiotowym temacie wystarczy z mojej strony obijania klawiatury "o niczym"...zdrowia życzę [Obrazek: g045.gif]


[Obrazek: dO1rMkEl.jpg]
Odpowiedz
#9
Kolego a sprawdź czy którakolwiek transmisja startuje. U mnie wczoraj było tak samo i nagle sport365 wysypał się
Odpowiedz
#10
(11-03-2021, 12:40 PM)Łonogrzmot napisał(a): Działa zawsze i wciąż na Kodi 18.9 bez uwag... w przedmiotowym temacie wystarczy z mojej strony obijania klawiatury "o niczym"...zdrowia życzę [Obrazek: g045.gif]
A jednak nie o niczym bo nie działa na kodi 18,9 nie tylko u mnie 


[Obrazek: dO1rMkEl.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości