Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix na niecertyfikowanych urządzeniach w wersji ATV
#1
Witam
Znudzony moim wolnym Xiaomi Mi Box 3 kupiłem ostatnio zachwalanego na tym forum X96 Max, ale brakowało mi Netflixa. Ostatnio natknąłem się na XDA na ten wątek
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i udało mi się zrobić działającą wersję na tego boxa. 
Wystarczy wpisać swój numer ESN i wszystko samo się robi
Link do aplikacji zrobionej przeze mnie na X96 Max By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Czyli działa w SD tak jak pozwalają na to urządzenia z Widevine L3 i wtyczka do Kodi?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
tylko przy Netflix Originals wyskakuje problem z odtworzeniem tytułu(tvq-pb-101 (5.6.0) )
Odpowiedz
#4
(15-03-2021, 02:52 PM)gadom92 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i udało mi się zrobić działającą wersję na tego boxa. 
Wystarczy wpisać swój numer ESN i wszystko samo się robi
Link do aplikacji zrobionej przeze mnie na X96 Max By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Działa Ci jeszcze ta apka?
Odpowiedz
#5
niestety już ten myk nie działa. Na XDA jest specjalna wersja kodi, która wygląda jak netflix

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
nooo wygląda podobnie jak netflix z tym że jest to dla urządzeń z certyfikacją google czyli widevine L1 gdzie netflix działa w 1080p a niestety dla widevine L3 to tylko 540p Sad
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości