Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
@Mun_dek @ghost12 Wersja LM PLAY NOW działa także na pierwszej edycji tv boxa od fioletowych. :-) Przetestowane.
Odpowiedz
REKLAMA:



Powiedzcie mi jak z poziomu tego wolf lauchera na tv bicie od play mam wejść na programy ale nie naziemne tylko te z pakietu ?
Odpowiedz
@awalon instalujesz play now z pliku apk i korzystasz.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Plik do pobrania w załączniku do testu.


Załączone pliki
WolfLauncher_0.1.9-Wolf.apk
Rodzaj pliku: .apk
Ilośc pobrań: 61
Rozmiar: 3.12 MB
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ktos mial problem z wifi po zmianie na wolfa? Net ma minimalne predkosci albo przerywa. Robilem restarty i nic nie pomoglo. Po zmianie na standardowy launcher Vectry wszystko wrocilo do normy

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(24-11-2022, 07:55 PM)michaelred napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. niz tego wolfa
Odpowiedz
REKLAMA:



Hej
Zakupiłem dekoder z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
jest już bez DVB-T2. Chciałbym zmienić launcher na wolfa, ale jednocześnie móc skorzystać z tych 2 miesięcy co daje producent. Czy będzie to możliwe po zmianie launchera? Jakie kroki zrobić na poczatek by nie utracuć tych 2 miesięcy canal+ za free?
Odpowiedz
Nie zmieniaj lauchera przez 2 miesiące. Aby skorzystać z tej promki, musisz aktywować tv boxa i oglądać przez oryginalny launcher c+.
Odpowiedz
(28-11-2022, 08:52 AM)Matheusz napisał(a): Nie zmieniaj lauchera przez 2 miesiące. Aby skorzystać z tej promki, musisz aktywować tv boxa i oglądać przez oryginalny launcher c+.

Dzięki za odpowiedź. Myślalem, że mogę aktywować te 2 miesiące i w trakcie ich trwania zmienić launcher,  a dostęp do canal+ online będzie kontynuowany z tą 2 miesięczna promocją.
No szkoda, bo chciałem go dać jako prezent już z podmienionym launcherem.
Odpowiedz
Nie ma problemu używać obu. Wystarczy załączyć aplikacje jak się wyłącza zmieniając launcher.
Potem tylko zbindować sobie przycisk dowolny i można przełączać się pomiędzy nimi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości