Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
(28-11-2022, 09:34 AM)Ktosi napisał(a): Nie ma problemu używać obu. Wystarczy załączyć aplikacje jak się wyłącza zmieniając launcher.
Potem tylko zbindować sobie przycisk dowolny i można przełączać się pomiędzy nimi.

Bym dobrze zrozumiał. Czyli mogę zainstalować alternatywny launcher - wolfa i by korzystać z canal+ online przełączać się aktywując oryginalny launcher?
Odpowiedz
REKLAMA:



Oczywiście możesz. I wcale nie musisz oglądać na boxie, boxa przypisujesz do konta i jak zalogujesz się z przeglądarki na kompie lub z akpi na telefonie czy telewizorze taż możesz korzystać.
Odpowiedz
(28-11-2022, 11:09 AM)ghost12 napisał(a): Oczywiście możesz. I wcale nie musisz oglądać na boxie, boxa przypisujesz do konta i jak zalogujesz się z przeglądarki na kompie lub z akpi na telefonie czy telewizorze taż możesz korzystać.

Ok to rozumiem, że na oryginalnym launcherze tylko aktywuję promocję, a po tej czynności mogę już oglądać na podmienionym np na wolfa launcherze lub jak podałeś wszędzie gdzie zaloguje się tymi poświadczeniami konta c+online
Odpowiedz
Tak, ALE: Na tym boxie nie można ze sklepu google zainstalować apki canal+ (przynajmniej na starym boxie tak jest) i trzeba zainstalować ją z pliku.
Odpowiedz
(28-11-2022, 02:52 PM)ghost12 napisał(a): Tak, ALE: Na tym boxie nie można ze sklepu google zainstalować apki canal+ (przynajmniej na starym boxie tak jest) i trzeba zainstalować ją z pliku.


Na nowym też trzeba zainstalowac aplikację canal+, macie może jakiś sprawdzony portal do pobierania apk?
Szukam Canal+, AppleTV, Amazon Prime Video
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie mam żadnych problemów z instalacją aplikacji, nawet po usunięciu aktualizacji jest widoczna w sklepie do zainstalowania tak samo jest widoczna w aktualizacjach, nie trzeba instalować z innych źródeł.

Tej aplikacji nie da sie w ogóle usunąć z systemu bo jest jest systemową.
Odpowiedz
Tzn z którą nie ma problemów ? BOX od canal + nie "widzi" w sklepie Apple TV, Prime Video, a apka od canal którą widzi to jest launcher tego boxa.
Odpowiedz
Instalatory apk znalezione, launcher działa. Nie mogę namierzyć czegoś działającego by przypisać przyciskom w pilocie dane funkcje. Macie coś sprawdzonego?
Odpowiedz
Button Remaper polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości