Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
W tygodniu sprawdzę o co tam może chodzić. Dzięki za info.
Odpowiedz
REKLAMA:



(10-04-2023, 12:24 PM)Naruto8 napisał(a): U mnie ta sama sytuacja, niezależnie czy próbuję z pena zainstalować "Wolf Launcher" to jest komunikat "podczas analizowania pakietu wystąpił problem android". Używam Canal + 4 K. Pobierałem wiele razy pliki na nowo. Mam ten sam problem co przedmówcy, więc chyba coś musi być na rzeczy.
ja u siebie miałem tak samo, pomogło skopiowanie pliku apk na pamięć wewnętrzną
Odpowiedz
Witam,czy da się go ustawiać jako domyślny tak aby po naciśnięciu home nie wracał do domyślnego launchera c+ ?
Odpowiedz
rfl89 da się, w ten sposób.
Otwórz Launcher Manager.
Aby włączyć niestandardowy launcher w sekcji "Launcher Options", wybierz "DISABLE STOCK LAUNCHER".
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Czy launcher menager pojawi się na Smart box od Vectry model dv8988? Launcher Menager z poprzedniego modelu nie działa domyślam się, że to przez androida 11.
Odpowiedz
@divo nie ma takiej potrzeby. Na nowszym boxie zmienisz domyślny launcher bez managera. ;-)
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzięki za szybką odpowiedź. Fakt mogę zmienić domyślny launcher, ale jak przeskakuje pomiędzy wolfem, a tym od Vectry za każdym razem wolf się wysypuje. Czarny ekran i brak ikon, lub są ikony, ale nie mogę nic uruchomić. Dlatego myślałem żeby ten od vectry wyłączyć w prosty sposób.

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy przez launcher wolfa mogę oglądać telewizję przez antenę, a nie przez internet? Mam wrażenie, że na launcherze od vectry jaki kanał bym nie włączył, wszystko leci przez internet pomimo podpiętej anteny. Niestety mam ograniczony internet.
Odpowiedz
To o czym piszesz to wina wolfa. Nie ogarnia takiego przełączania.
Spróbuj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Co do drugiego pytania. Przez antenę obejrzysz tylko kanały tv naziemnej oraz kablowej. W podesłanym launcherze możesz włączyć opcję, aby pokazało aplikacje nieprzystosowane do obsługi pilotem. Wtedy pokaże się apka do tv naziemnej (ikonka tv).

Podziękowali: divo
Odpowiedz
Witam Kolegów Smile Chcę zapytać czy dla aplikacji Live Channels jest obecnie jakąś alternatywa? Używam jej do TV naziemnej w tunku ale ma być końcem lipca wycofana. Ale co w zamian?
Odpowiedz
(18-03-2023, 02:40 PM)Drac napisał(a): Witam wszystkich  Smile

Chciałbym podpiąć się pod ten post, bo znalazłem w sieci informację że instalacja Wolfa uwolni mnie od problemu z kontrolą rodzicielską
na BOX-ie Canal+ Skyworth HY4001 z DVB-T2.
Czy to faktycznie jest rozwiązanie tego problemu na tym BOX-ie?
Tak ale nie możesz mieć aktywowanego konta na Canal+
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości