Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Może , czy z kontem czy bez działa zawsze.
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie działa na chromecast 4.0 :/
Wszystko robiłem jak należy, spróbuję jeszcze parę razy ale wątpię żeby to coś dalo
Odpowiedz
@erken no i pewnie nie zadziała. Od momentu opublikowania posta minęło już trochę czasu i weszło pewnie parę aktualizacji.
Odpowiedz
(26-05-2023, 09:02 AM)Matheusz napisał(a): @erken no i pewnie nie zadziała. Od momentu opublikowania posta minęło już trochę czasu i weszło pewnie parę aktualizacji.
 Ok, a jest coś nowego? Oprócz tego tematu? Gdzie szukać?
Odpowiedz
Według tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&feature=share wyłączyłem domyślny launcher w Chromecast 4.0 HD
Ale warto używać z rozwagą bo to leci przez komendy ADB.
Odpowiedz
Witam. I odrazu przepraszam jeśli coś źle napisze, ale niechce coś źle zrobić. Mam boxa od canal + najpierw mam zainstalować launch managera czy najpierw Wolf launchera. Czytałem poradnik i nie mogę tego skumać. Bo w pierwszym punkcie jest napisane o alternatywnym lancher więc nie wiem o który chodzi. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



@robertosg1 Zainstaluj wolfa i później managera.
Odpowiedz
(07-06-2023, 08:41 AM)Matheusz napisał(a): @robertosg1 Zainstaluj wolfa i później managera.
Dziękuje. Jest jakiś poradnik w formie wideo. I czy można to zrobić bez aktywacji cnanl+?
Odpowiedz
też jestem zainteresowany - kupiłem boxa HY4001 jakieś dwa lata temu, teraz dopiero unboxing Big Grin
Nie podłączyłem, nie aktywowałem, nie aktualizowałem - nie chcę popełnić jakiegoś błędu ...
Czytam i szukam, ale nie mogę znaleźć, co powinienem robić albo nie robić na początek po uruchomieniu, ale docelowo zmienić launcher, może zmienić FW, może nie powinno się czegoś aktualizować, nie zależy mi na aktywacji Canal+ ...
Bardzo proszę o poradę, takie krok po kroku albo link ... proszę
Mecool M8S Pro L - nieużywany, oddam darmo za pomoc na forum/PW Smile
Odpowiedz
@robertosg1 @emer nie wiem, po co wam jakieś poradniki. Wystarczy po zalogowaniu się do google, na ekranie aktywacji C+, odpalić wyszukiwanie głosowe i powiedzieć "ustawienia". Odpalą wam się ustawienia, wchodzicie w aplikacje, sklep play, szukacie jakiegoś menadżera plików np X-plore i instalujecie. Na pendrive wrzucacie launchera, który chcecie używać i Launcher Manager (można też wrzucić na chmurę). Odpalacie instalację plików apk przez Xplore, odpalacie LM, wyłączacie C+ i wsio.

Podziękowali: emer
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości