Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
OK  Smile

Powodzenia!
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam, chcę kupić dziecku Kod producenta DCTIW362 Play Now TV 8 GB, czy da się zainstalować na nim apkę Launcher Managera a później Wolf Launcher 0.1.9 chodzi mi o to żeby działała tivimate.

jak powinna wygladać instalacja najpierw Zainstaluj wolfa i później managera. czy na odwrót
Pozdrawiam
Odpowiedz
(11-07-2023, 09:36 AM)sancho99 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wystarczy podłączyć i możesz korzystać
Odpowiedz
(11-07-2023, 10:20 AM)RebA napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wystarczy podłączyć i możesz korzystac


interesuje mnie box do 100zł mam stary tv hd ready.
Odpowiedz
(11-07-2023, 10:33 AM)sancho99 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wystarczy podłączyć i możesz korzystac


interesuje mnie box do 100zł mam stary tv hd ready.
Mam takiego boxa play now box 2 podłączony do starego tv Lg i działa elegancko. Rozumiem że nie chcesz dużo infestowac ale wolałbym dołożyć parę zł i mieć boxa na parę lat
Odpowiedz
Witam mam pytanie która wersja wolfa pasuje do Nvidi ta z 1 postu 1.0.8 nie chce się zainstalować i który Launcher Menadzer do tego zainstalować dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

mam taki komunikat podczas analizowania pakietu wystąpił problem. Dodam że próbowałem zainstalować TDUK_WolfLauncher_0_1_8-Wolf z napisem Nvidia Shild . Mam wersję z 2017 roku
Odpowiedz
REKLAMA:



@EMR9 zainstaluj najnowszą wersję. Tam też są loga.

Podziękowali: EMR9
Odpowiedz
Czyli Wolf Launcher 0.1.9 tak a który który LM użyć bo jak zainstaluje samego Wolfa to po włączeniu z uśpienia włącza się standardowy. Możesz podać link do LM
Odpowiedz
@EMR9 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: EMR9
Odpowiedz
witam jestem nowy mam takie cos Play Now TV Box 4K HDR
pokierujci mnie gdze szukac i co mozna ztym zrobic
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości