Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Testował ktoś Flauncher na Play box v2??
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&t=163s
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć, posiada ktoś działającej linka do Launcher Managera do boxa canal plus?
Odpowiedz
(17-10-2023, 12:17 PM)Adam01 napisał(a): Cześć, posiada ktoś działającej linka do Launcher Managera do boxa canal plus?
A patrzyłeś na pierwszej stronie?
Odpowiedz
(17-10-2023, 08:56 PM)chaberm napisał(a):
(17-10-2023, 12:17 PM)Adam01 napisał(a): Cześć, posiada ktoś działającej linka do Launcher Managera do boxa canal plus?
A patrzyłeś na pierwszej stronie?
nie da sie pobrac pisze wirus
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Ja używam v 0.1.9
Da się pobrać. Coś Twój antyvir jest delikutaśny Wink
Odpowiedz
Witam.Mam problem z ze zmiana na Wolf Launcher.nie moge zmienic w Launcher manager.Cały czas widnieje CANAL+.Moze ktos wyjasnic krok po kroku co zainstalowac i w jakiej kolejnosci do boxa C+ bez DVB-T?
Odpowiedz
REKLAMA:



@buli1151 launcher manager na boxie bez dvbt nie był testowany i raczej nie zadziała, bo na 99% zmienili nazwę paczki launchera c+.
Odpowiedz
(01-11-2023, 06:51 PM)Matheusz napisał(a): @buli1151 launcher manager na boxie bez dvbt nie był testowany i raczej nie zadziała, bo na 99% zmienili nazwę paczki launchera c+.
Ale pierdoły wypisujesz. Mam zainstalowanego i działa ok.
Odpowiedz
To tylko się cieszyć.
Odpowiedz
Mam prośbę do Was. Posiadam canal+ DVB-T2 Canal+ HY4001

Chciałem wgrać Wolfa oraz Launcher Managera. Najpierw wgrałem te dwie apk na pendrive ale w x-plore nic nie było widać.

Następnie podłączyłem swój dysk google i tam się pojawiły te APK ale podczas instalowania pojawia się taki czerwony napis na dole. Can't copy to temp file. Permission denied

[Obrazek: ZcdE6SPl.jpg]

Czy ktoś z Was ma na to pomysł?

Dodam tylko, że dałem zgodę na instalowanie nieznanych aplikacji oraz zaznaczyłem uprawnienie przy x-plore.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości