Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#61
(05-11-2021, 09:38 AM)Matheusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

2. Obczaj to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (tamta apka jest nieaktualizowana)

3. Chyba normalne skoro odwołanie tego przycisku jest do oryginalnego launchera, który został wyłączony. Możesz spróbować: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.Zrób widżet prowadzący do ustawień jak Ci niezbędny i codziennie wchodzisz w ustawienia Big Grin
jest szansa na stokowy launcher android tv? na canal+ box? najbardziej mi pasował bo miałem podpięte yt i widziałem na pasku dodane filmy nowe itd. a kiedyś miałeś na dysku google to . Tformatowałem box chcialem pobrac i juz nie ma
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
@lukaknw to była jakaś modyfikowana wersja Android TV Home. Nie pamiętam skąd ją miałem.

Edit:
Sprawdź to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#63
(21-11-2021, 04:18 PM)Matheusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Sprawdzałem wcześniej to sklonowana appka więc tyg "sugesti nie ma"  tamta mi działała na canal+ box , ale i na playu
Odpowiedz
#64
@lukaknw a tą apkę masz aktualną?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ew odinstaluj aktualizację i wrzuć oznaczoną 2.3.0
Nie wydaje mi się, abym miał inną modowaną apkę.
Odpowiedz
#65
(21-11-2021, 07:18 PM)lukaknw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Sprawdzałem wcześniej to sklonowana appka więc tyg "sugesti nie ma"  tamta mi działała na canal+ box , ale i na playu
sugestie nie będą działały bo bodajże od Androida 8, launcher musi być aplikacją systemową a bez roota tego nie zrobisz
Odpowiedz
#66
(21-11-2021, 07:46 PM)gadom92 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Sprawdzałem wcześniej to sklonowana appka więc tyg "sugesti nie ma"  tamta mi działała na canal+ box , ale i na playu
sugestie nie będą działały bo bodajże od Androida 8, launcher musi być aplikacją systemową a bez roota tego nie zrobiszWcześniej miałem na playbox android 9 tam był i działało , sformatowałem no i teraz nie mogę tej znaleźć  tej wersji
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
(21-11-2021, 07:40 PM)Matheusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ew odinstaluj aktualizację i wrzuć oznaczoną 2.3.0
Nie wydaje mi się, abym miał inną modowaną apkę.
działa , ale bez sugestii . Znów instaluje android-tv-core-services-android aktualna wersje to nakładka strasznie muli , a jeśli 2.3.0 chodzi dobrze i nie mozna aktualizować, ale niestety te sugestie dalej.
Odpowiedz
#68
Witam wszystkich, jestem nowy zainstalowalem Wolflauncher jednak u mnie zawiesza on boxa, nie wyswietla tez pogody. Instalowalem juz chyba wszystkie wersje z tego watku i zawsze jest tak samo. Prosze o pomoc
Odpowiedz
#69
czy ktos tu jest ?
Odpowiedz
#70
No jest i widocznie nikt nie miał takiego problemu, zrób może reset do ustawień fabrycznych i ustaw od nowa.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości