Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#71
Czasami może się zdarzyć przywieszka podczas pierwszego uruchomienia launchera. Może nie wyświetlać niektórych ikonek itp. W takiej sytuacji ponowne uruchomienie urządzenia pomaga. Apki te zostały przeze mnie sprawdzone już na dziesiątkach urządzeń. Nigdy nie miałem problemów. Trzeba robić z instrukcją i tyle. Jak coś nie działa mimo to tak jak wyżej kolega zalecił-reset do fabryki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
w canal+ box przy wolf launcher, nie da się mieć aktywnej aplikacji canal + ? ściągnąłem ze sklepu aplikacje ale po jej zainstalowaniu włącza się oryginalny laucher canal + ;/
Odpowiedz
#73
@glibo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#74
dziekuje bardzoSmile
Odpowiedz
#75
Witam , mam pytanie naziemne kanały dvbt jak odpalić na tym Wolfie ? jest tv stack ale on tylko wyszukuje a gdzie je znaleźć i jak odpalić by nie trzeba wyłączać lauchera żeby na c+ box odbierać ?

I chciałem podziękować za ten wolf launcher teraz można na c+ box jakoś sensownie wszystko poukładać Smile
Odpowiedz
#76
Do tv naziemnej sluzy aplikacja live channels
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
No znalazłem go wczoraj ale on taki mało ustawialny wszystko na sztywno jak w boxie c+ ... pomyślałem może jest jakiś inny ?
Dziękuje za odp Smile
Odpowiedz
#78
(30-11-2021, 12:01 PM)Matheusz napisał(a): Czasami może się zdarzyć przywieszka podczas pierwszego uruchomienia launchera. Może nie wyświetlać niektórych ikonek itp. W takiej sytuacji ponowne uruchomienie urządzenia pomaga. Apki te zostały przeze mnie sprawdzone już na dziesiątkach urządzeń. Nigdy nie miałem problemów. Trzeba robić z instrukcją i tyle. Jak coś nie działa mimo to tak jak wyżej kolega zalecił-reset do fabryki.

Robiłem wszystko jak trzeba i działa do póki nie wyłączę stockowego launchera, po wyłączeniu Wolf robi się czarny , ikony się nie wyświetlają albo widać je ale nic nie można włączyć. Sprawdzone wszystkie wersje i zrobiony reset. Nie działa i tyle

Edit. Nagle się naprawiło. Po prostu odłączyłem go od prądu na kilka minut
Odpowiedz
#79
Witam , posiadam tuner HY4001 i po ostatniej aktualizacji strona startowa pozostaje na komunikacie o zalogowaniu się do canal plus z zmiennym kodem , nie wyświetla mi ikon aplikacji,. jest to uciążliwe , jedynie przez asystenta można wejść dalej ale i tak do kanałów TV ,zapewne można wejść wywołując ustawienia i aplikacje, jest to męczące.
Ma ktoś poradę. z góry dziękuję.
Odpowiedz
#80
Domyślam się że po aktualizacji launchera C+.
Skoro wyszukiwanie głosowe działa to powiedz otwórz ustawienia, przejdź do ustawień, aplikacje, Canal+ i daj odinstaluj aktualizacje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości