Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#45
Używam od wczoraj managera razem z Wolfem 0.1.19 Wszystko spoko i fajnie ale znikają mi ustawienia sekcji. W tym sensie ze nie mogę ustawiać widoczności sekcji, ile ma być ikon w rzędzie, czy ma być widoczna nazwa sekcji, ird. Całe to menu jest puste. Jedyna opcja to skasować sekcje i stworzyć nową. W nowej wszystko jest i znika po ustawieniu. Nie da się natomiast ustawiać sekcji aplikacje, bo na nią ta metoda nie działa - sekcji aplikacje nie można kasować. Cały czas działają też ustawienia sekcji widzety, której nie używam. Być może gdyby coś mi się udało do niej dodać to też by zniknęły.
Uzywam boxa Vectry. Wolf jest dużo szybszy od domyślnego launchera, nie wpycha na ekran główny jakichś śmieci które mnie nie interesują. Natomiast pewnie wrócę do domyślnego jeśli nie uda mi się ogarnąć ustawiania tych sekcji. Wolf jest w zasadzie martwy, autor porzucił go w lipcu.
Mam jeszcze pytanie o przywracanie domyślnego launcher. Manager mnie nie pyta o ustawienie na stałe, jak wywołać takie pytanie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - przez detektyw2020 - 31-10-2021, 01:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości