Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#52
Mam kilka pytań po zmianie lauchera.

1. Czy ma ktoś namiar na sprawdzoną apk Canal+? Chodzi o to że po zmianie lauchera który wył interfejs canal+ nie mamy dostępu do treści z tej apk, ja osobiście posiadam konto od teściów którzy mają wykupioną telewizję, w sklepie Play znajduje tylko ,,canal+ box,, lecz gdy to wł to wraca mi Laucher canal+ a wył Wolf. Próbowałem ściągać jakieś wersję z neta tej aplikacji lecz żadna z nich nie działa. Zdjęcie nr 1.

2. Możliwe że to przypadek ale po zmianie lauchera aplikacja do obsługi boxa przez tel (zdjęcie nr.2) przestała minto wyszukiwać, przed zmianą działało norlamnie. Pytanie czy ktoś ma namiary na jakieś inne apk do obsługi boxa? Szczególnie chodzi o klawiaturę, chce skonfigurować listę w Tivimate, a pisanie za pomocą pilota tak długich treści jest strasznie upierdliwe.

3. Po zmianie lauchera jeden z przycisków na pilocie jest teraz ,,od niczego,,. Jest to przycisk który pokazywał wszystkie apk zainstalowane. Czy tak ma być? Czy powinien nadal działać?
Chyba że można przypisać w jakoś sposób do niego jakieś inne funkcje?

Napisze czego osobiście mi brakuje na tym laucher względem mi boxa którego również posiadam.
Brakuje mi ikonki ,, ustawień,, ja osobiście wolałem przejść pilotem i kliknąć ikonkę niż jak tu przytrzymywać środkowy przycisk i wybierać z listy. Tak wiem pierdoła, ale to moje odczucie.
Druga sprawa to gdy klikam + na pilocie to owszem wraca do menu głównego boxa lecz drugie kliknięcie nie przenosi nas do pierwszej pozycji na pulpicie. Też wiem że pierdoła ale...
[Obrazek: f452f22944be33b698927364b7d17fc5.jpg][Obrazek: 9ed2a86dcfbd14673164808d09e6ba42.jpg][Obrazek: e350b47d005df969da5c8289e1a3a2bb.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Launcher Manager - proste wyłączenie domyślnego launchera na tv boxie - przez tediszyszon - 05-11-2021, 08:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości