Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Oj,o klikałem się dzisiaj i nic jak było tak jest cały czas nie mam pojęcia skąd się bierze to powiadomienie.Musi być coś z dzwiękiem powiązane ale tam nic nie ma,może z czasem natrafię na to powiadomienie.
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy jest możliwość edytowania kolejności kanałów tv w aplikacji live channels?
Odpowiedz
@slawek1903 to nie jest wątek dot. Canal+ Boxa i jego problemów/ ustawień. Tematem jest wyłączenie launcherów na boxach od operatorów.
Ale, żebyś już nie szukał, odpowiedź brzmi: NIE.
Odpowiedz
Poradnik jasno napisny. Launcher podmieniony na Wolfa. Ale kilka pytań mi się nasunęło, jak porównuję działania z MiBox S:

1) Jak wygląda sprawa aktualizacji systemu? Była już jakaś na Canal+ Box? Czy po takiej aktualizacji trzeba wszystko robić od nowa, czy np. tylko wyłączyć oryginalny Launcher?

2) W oprogramowaniu na MiBox S jest taka opcja, która chyba nazywa się "Kanały". Chodzi o to, że niektóre aplikacje, np. YouToube czy też DreamPlayer wyświetlają na ekranie głównym listę proponowanych elementów. Mam nadzieję, że po tym opisie ktoś zrozumiał o co mi chodzi Smile A pytanie brzmi: Czy takie kanały da się wyświetlić w Wolfie albo innym alternatywnym Launcherze?

3) I jeszcze pytanie zdaje się dalekie od tematu wątku: Jeżeli mam na urządzeniu aplikację zainstalowaną ręcznie, jak np. Prime Video, to czy da się coś zrobić, żeby ona sama się aktualizowała? Czy też co jakiś czas muszę szukać APK po sieci i aktualizować ręcznie?
Odpowiedz
1. Normalnie sie aktualizuje. Co do C+ - nie było żadnej i za bardzo się nie zanosi. Jeśli zmienią nazwę paczki oryginalnego launchera to manager nie zadziała. Bardziej prawdopodobne, że po aktualizacji nastąpi powrót do domyślnego. Raczej mało prawdopodobne, aby po aktualizacji nastąpiłoby zresetowanie systemu. Chyba że, aktualizacja była wadliwa i wysypała oprogramowanie. Wtedy konieczny może być tzw. wipe (wyczyszczenie), ale to nie zdarza się przez to, że zmieniłeś domyślny launcher

2. Aplikacje zainstalowane przez użytkownika nie mają dostępu do tzw rekomendacji. Bodajże od AndroidTV 8.

3. Sama raczej nie, ale aktualizację można uprościć np. poprzez AptoideTV.
Odpowiedz
Ad. 1) Aktualizację Wolfa z 0.1.8 do 0.1.9 mogę zrobić "tak po prostu", czy procedura jest jakaś skomplikowana (typu: wymiana Launchera na inny przed aktualizacją)?

Edit: Zrobiłem "tak po prostu". Szło bezboleśnie, ale nagle coś przestał gadać z pilotem. Po restarcie jest już ok.

Ad. 2) Taka ciekawostka (kompletnie OT): Na MiBox rekomendacje z C+ Box były dopóki się nie zalogowałem. Jak się zalogowałem, to kanały są puste... Coś w opcjach aplikacji MyCANAL?

Ad. 3) Fajne... Ale coś mało aktualne aplikacje są w tym AptoideTV. Prime Video jest, ale "bardzo" stare Smile

A piszę bo pojawił mi się mały "problem": zastanawiam się dlaczego CANAL PLUS BOX nie pojawił mi się na liście zarejestrowanych urządzeń w serwisie Prime Video. Zainstalowałem. Zalogowałem się. Działa. Tylko na stronie primevideo.com nie ma go na liście "Twoje urządzenia". Ktoś wie dlaczego?

Jeszcze taka drobnostka: Chronus Information Widgets w wersji 18.6.2 działa lepiej niż najnowszy 19.2.1 ... no chyba, że to kwestia Wolfa - ten pierwszy na 0.1.9 a drugi na 0.1.8. Mam wersję Pro i w widżecie pogody, który po instalacja ma na górze dzisiejszą pogodę a pod spodem prognozę, to po konfiguracji na jednej i drugiej wersji jest ok. Ale po restarcie urządzenia to na tym nowszym zostaje tylko prognoza, nie ma aktualnej pogody Sad

Edit: A tu to już kompletnie nie mam pojęcia w czym problem. Na jednym urządzeniu Wolf 0.1.9 i Chronus 18.6.2 i po restarcie widżet pokazuje aktaulną pogodę i prognozę na 5 dni. A na drugim C+ Box to samo oprogramowanie i po restarcie zostaje tylko prognoza na 5 dni. Może mi jakieś śmieci po odinstalowaniu Chronusa 19.2.1 zostały?

BTW: Nawiązujac do tego fragmentu z powyższego postu: Co do C+ - nie było żadnej i za bardzo się nie zanosi. Jeśli zmienią nazwę paczki oryginalnego launchera to manager nie zadziała. Bardziej prawdopodobne, że po aktualizacji nastąpi powrót do domyślnego. Sprawa wygląda tak, że jak się kupi aktualnie C+BOX to on na początku aktualizuje tą aplikację z CANAL+. Ja mu na to pozwoliłem a dopiero potem zajmowałem się instalacją Wolfa. Ale jak ktoś ma zacięcie, to jest możliwość sprawdzenia, co się stanie po aktualizacji oryginalnego launchera zmieniając kolejność operacji, czyli najpierw LM i Wolf a potem podłączenie do internetu i aktualizacja aplikacji CANAL+ BOX.
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam.Potrzebuje podpowiedzi.Jak wgrać launcher Wolfa bez podłączania canal plus box pod pendrive.Udalo mi się go pobrać dzięki tutorialowi z YT lecz widzę go jako apke.Po wejściu w niego jest tak jak powinno lecz po wyłączeniu box wraca wszystko do początku czyli launchera c+.Na filmiku były pokazane linki za pomocą których pobrac Wolfa oraz launcher manager.Tylko Wolfa udało się pobrać

Wysłane z mojego SM-A516B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Na przykład przy pomocy dysków internetowych, np Google Drive.
Skoro lecisz wg poradnika na yt to zajrzyj w opis filmu. Tam są aktualne linki do plików.
Odpowiedz
Powiedz czy na boxie bezpośrednio mogę pobrać to z linku?

Wysłane z mojego SM-A516B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Tak. Jak zrobisz w poradnika na YT tylko użyjesz linków z opisu to będzie okej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości