Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Witam Smile Ja wcale nie aktywowałem tych 2 miechow od nich bo mam Canal+ w umowie już od szeregu lat. Przy instalacji jak doszedłem do ekranu z info o darmowej subskrybcji poprzez polecenie głosowe wybrałem sklep play a z niego file menager zainstalowałem On mi otworzył drogę do pena z usb na którym mam wszystko Launcher Menagera i Wolf Menagera oraz inne przydatne aplikacje że źródeł zewnętrznych. Po instalacji LM i WL zainstalowałem aplikację Canal+ że źródła zewnętrznego. Zalogowałem się na Canal+ poprzez swoje konto z umowy z Canal + i wszystko śmiga aż miło. Mam jeszcze aplikacje Viaplay Disney+ Prime Video. Wszystko działa na Wolf Launcherze bardzo dobrze. Fajny ten tunek Canal+Box 4k. Ja mam wersję z głowica do anteny naziemnej a że mieszkam blisko Czechów łapie wszystko co od nich leci. Łącznie z polskimi kanałami mam tego ponad 120 pozycji. Pozdrawiam już Wszystkich Kolegów Świątecznie Smile

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - przez jaro0508 - 17-12-2022, 12:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości