Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Rozumiem, że zmiana Launchera w Box-e Canal+ daje inny wygląd i może trochę ułatwia obsługę Box-a. Przy okazji jest przy tym doskonała zabawa. Coś przy tym zepsuć, raczej ciężko i powinno wszystko działać w Box-ie.

Jednak ja używam domyślnego Launchera i wszystko działa bez żadnego problemu. Box Canal+ obsługuje nośniki pamięci przenośnej obsługujące system plików FAT 32 i NTFS, nie działa tylko z exFAT. Filmy z pendrajwa czy z dysku twardego odtwarza bez żadnego problemu przy pomocy prawie wszystkich aplikacji odtwarzających wideo tj. MX Player itp.

Faktem jest, że Box Canal+, aby działał z domyślnym Launcherem wymaga rejestracji w Canal+. Jednak nie wiąże się to z zobowiązaniem żadnych płatności, a dekoder jest na własność, oczywiście w pełni funkcjonalny. Ja nie instalowałem żadnego Launchera, ponieważ nie miałem takiej potrzeby, domyślny wystarczy mi w zupełności do obsługi tego Box-a.

Co do problemów, to różnorakie problemy stwarza mi natomiast Xiaomi Mi Box S. Box Canal+ przy nim to sprzęt naprawdę bezproblemowy... Mam Box Canal+ już od dłuższego czasu i ani razu nie było z nim problemu, zresztą Box Canal+ jest sprzedawany cały czas w dużych ilościach i nie słychać o większych problemach z tym Box-em.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - przez arkady1964 - 09-06-2023, 05:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości