Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z logowaniem do wtyczki YouTube
#1
Wygenerowałem sobie klucze według tego poradnika: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dodaje poprzez formularz pod adresem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.-IP:50152/api
Problem polega na zalogowaniu. Dodatek sypie błędem: 
LOGINEXCEPTION: [401] INVALID_CLIENT
INVALID CLIENT TYPE.

Niby jasno mówi o co chodzi. Problem z kluczem API. Problem polega na tym, że podane klucze są poprawne, a dodatek sam obcina identyfikator klienta, tak jakby był za długi, przez co nie jestem w stanie zapisać poprawnych danych. Ma ktoś podobny problem? Wersja Kodi to 19 Matrix. YouTube zainstalowany razem z FanFilmem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(24-03-2021, 01:10 PM)enefem napisał(a):  Ma ktoś podobny problem? 

Nie, nie ma...bo nie "męczy " się z wtyczką, tylko wygodnie korzysta z aplikacji typu Smart YouTube TV  [Obrazek: d0741.gif]
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
(24-03-2021, 02:55 PM)krytyk napisał(a): Apka, którą podałeś nie jest już rozwijana, teraz na topie jest

Napisz mi coś czego nie wiem...Ja korzystam z wskazanej w moim wpisie aplikacji, ponadto pragnę zwrócić uwagę na zastosowany dopełniacz, w postaci słowa typu...
Odpowiedz
#5
Równie dobrze mógłbym korzystać z oficjalnej appki na Androida, ale nie o to pytałem.

@edit
Dobra, z Gita wyciągnąłem informację, dlaczego obcina mi id klienta:

Cytat:Manually edit userdata/addon_data/plugin.video.youtube/api_keys.json
Note: With this method you'll need to remove .apps.googleusercontent.com from your Client ID
Teraz pytanie, dlaczego wywala w/w błąd?
Odpowiedz
#6
(24-03-2021, 03:13 PM)enefem napisał(a): Równie dobrze mógłbym korzystać z oficjalnej appki na Androida,

Gra nie idzie, o funkcjonalność z  "wyciętymi" reklamami?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Jeśli ucina Ci końcówkę ".apps.googleusercontent.com" z Client ID to prawidłowo. Tak ma robić.
Zweryfikuj poprawność kluczy w pliku:
userdata/addon_data/plugin.video.youtube/api_keys.json

Jak wspomniałem wcześniej, Client ID w tym pliku ma być bez ".apps.googleusercontent.com"
Podpinałem swoje klucze w Kodi 19 dwa dni temu i nie miałem żadnych problemów.
Klucze wklejałem bezpośrednio w ustawieniach wtyczki przez Yatse.
Odpowiedz
#8
(24-03-2021, 03:19 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-03-2021, 03:13 PM)enefem napisał(a): Równie dobrze mógłbym korzystać z oficjalnej appki na Androida,

Gra nie idzie, o funkcjonalność z  "wyciętymi" reklamami?
Nie

Cytat:Zweryfikuj poprawność kluczy w pliku:

userdata/addon_data/plugin.video.youtube/api_keys.json

Sprawdziłem jeszcze raz i wszystko się zgadza. Dla pewności wyedytowałem sobie ten plik na komputerze i przerzuciłem z powrotem na boxa. Klucze są wpisane ok.
Odpowiedz
#9
Czy czasami w "Ekran akceptacji OAuth" nie zapomniałeś dodać użytkownika?
Ew. możesz spróbować utworzyć jeszcze jeden identyfikator OAuth.
Odpowiedz
#10
Cytat:Czy czasami w "Ekran akceptacji OAuth" nie zapomniałeś dodać użytkownika?
Dodałem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Przy okazji założyłem projekt od nowa i dalej sypie tym samym błędem. Nie trzeba może poczekać na jakąś weryfikację czy coś podobnego? Chyba gdzieś podczas zakładania projektu taka informacja wyskoczyła.

@edit
Ok, musze mieć coś źle zrobione w projekcie. Testowałem kilka wersji z różnych repozytoriów stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i na każdej ten sam błąd...

Mimo wszystko zapytania do API idą: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości