Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Witam mam problem  dekoder wchodzi samoczynnie w tryb recovery, (wybranie z listy opcji reboot powoduję restart i ponowne uruchomienie trybu recovery) jest na to jakiś sposób czy gdzieś można znaleźć jakiś soft do tego boxa.
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-12-2023, 04:51 PM)tadeuszw napisał(a): Posiadam Play Now 2 i mam z nim problem,co jakiś czas Box sam się wyłącza i przy okazji wyłącza telewizor smart LGi muszę jeszcze raz włączać telewizor.Może ktoś z Was zna rozwiązanie.Dzięki

Może przechodzi w tryb uśpienia. Wejdź w Ustawienia -> Ustawienia urządzenia -> Wygaszacz ekranu -> Uśpij urządzenie -> domyślnie jest po 1 godz. -> zmień na większy czas.
Odpowiedz
(27-12-2023, 07:53 AM)GrzesiekM napisał(a):
(21-12-2023, 04:51 PM)tadeuszw napisał(a): Posiadam Play Now 2 i mam z nim problem,co jakiś czas Box sam się wyłącza i przy okazji wyłącza telewizor smart LGi muszę jeszcze raz włączać telewizor.Może ktoś z Was zna rozwiązanie.Dzięki

Może przechodzi w tryb uśpienia. Wejdź w Ustawienia -> Ustawienia urządzenia -> Wygaszacz ekranu -> Uśpij urządzenie -> domyślnie jest po 1 godz. -> zmień na większy czas.
Grunt to zapytać mądrych ludzi.Zadziałało! Aha jeszcze jedno pytanie. Jak przywrócę Boxa do ustawień fabrycznych to czy mi skasuje pliki zapisane na pamięci wewnętrznej
Odpowiedz
(25-12-2023, 10:07 AM)slawekserb napisał(a): Witam mam problem  dekoder wchodzi samoczynnie w tryb recovery, (wybranie z listy opcji reboot powoduję restart i ponowne uruchomienie trybu recovery) jest na to jakiś sposób czy gdzieś można znaleźć jakiś soft do tego boxa.
Do wymiany przycisk włączenia
Odpowiedz
Nie trzeba. Odpowiedz już padła.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(27-12-2023, 03:58 PM)Danila17 napisał(a):
(25-12-2023, 10:07 AM)slawekserb napisał(a): Witam mam problem  dekoder wchodzi samoczynnie w tryb recovery, (wybranie z listy opcji reboot powoduję restart i ponowne uruchomienie trybu recovery) jest na to jakiś sposób czy gdzieś można znaleźć jakiś soft do tego boxa.
Do wymiany przycisk włączenia
Odpowiedz
REKLAMA:



(27-12-2023, 05:13 PM)slawekserb napisał(a):
(27-12-2023, 03:58 PM)Danila17 napisał(a):
(25-12-2023, 10:07 AM)slawekserb napisał(a): Witam mam problem  dekoder wchodzi samoczynnie w tryb recovery, (wybranie z listy opcji reboot powoduję restart i ponowne uruchomienie trybu recovery) jest na to jakiś sposób czy gdzieś można znaleźć jakiś soft do tego boxa.
Do wymiany przycisk włączenia
?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości