Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#91
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Witam czy jest sprawdzony jakiś zamiennik lub uniwersalny pilot do tego boxa ?
Odpowiedz
#93
Witam, dzięki kol. Mangas możemy wejść poprzez skrót w Ustawienia Globalne aplikacji HDTV. Aplikacja bardzo fajna ale tłumaczenie na język polski tragiczne np: ON - na, OFF - poza. Rozpakowałem plik apk i znalazłem w \resources\res\values-pl\ plik strings.xml z tłumaczeniem. Pytanie co zrobić z poprawionym xml jak i gdzie go zapisać?

[Obrazek: UK6cAl1l.jpg]

W \resources\res\values\strings.xml jest po angielsku i wszystko jest ok

[Obrazek: mQUn7mJl.jpg]
Odpowiedz
#94
Działa komuś na tym boksie EPG dla programów TVP? Zamiast tytułów i opisu wyświetla w przypadku programów TVP tylko czas i wiek dla jakiego widza przeznaczony jest program.
Odpowiedz
#95
(03-02-2022, 06:09 PM)David1 napisał(a): Witam, dzięki kol. Mangas możemy wejść poprzez skrót w Ustawienia Globalne aplikacji HDTV. Aplikacja bardzo fajna ale tłumaczenie na język polski tragiczne np: ON - na, OFF - poza. Rozpakowałem plik apk i znalazłem w \resources\res\values-pl\ plik strings.xml z tłumaczeniem. Pytanie co zrobić z poprawionym xml jak i gdzie go zapisać?

[Obrazek: UK6cAl1l.jpg]

W \resources\res\values\strings.xml jest po angielsku i wszystko jest ok

[Obrazek: mQUn7mJl.jpg]

Zamień plik oryginalny na ten z poprawionym przekładem, spakuj całość do zwykłego ZIP'a, dokładnie tak jak rozpakowałeś (bez żadnych dodatkowych folderów itp) i zmień rozszerzenie na APK. Oczywiście plik z tłumaczeniem ma się znajdować w oryginalnej ścieżce.

P.S. Podrzuć go tutaj, jeśli to nie problem.
Odpowiedz
#96
Takie rozpakowanie i spakowanie ze zmianą rozszerzeń to by było zbyt proste. Po rozpakowaniu nie możemy edytować pliku strings.xml. Aplikacje trzeba zdekompilować i po edycji skompilować ponownie. Już sobie z tym poradziłem. Nie mam jeszcze poprawionego pliku na PL, jest dużo błędów w tym te rażące ON-na OFF-poza. Sporo linijek zostało pominięte trzeba je przenieść z wersji angielskiej i przetłumaczyć. Jeśli Cię to interesuje zamieszczam pliki PL i EN tak tylko do porównania jak to wygląda. W przyszłosci jeśli czas pozwoli to nie ma problemu umieszczę gotową wersję APK.


Załączone pliki
strings PL i EN.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 25
Rozmiar: 16.27 KB
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Witam mam już gotową aplikację HDTV z poprawionym językiem polskim. Ponieważ jest to aplikacja systemowa nie mogę sobie poradzić z jej zainstalowaniem. Cały czas dostaję komunikat - Aplikacja nie została zainstalowana. Cała moja robota na marne. Zamieszczam plik APK może komuś się uda, jeśli tak proszę o info jak to zrobić.


Załączone pliki
HDTV [6.1.6] poprawiony PL.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 235
Rozmiar: 9.5 MB
Odpowiedz
#98
Nie zainstalujesz pod taką samą nazwą. Gdzieś trzeba zmienić żeby się inaczej nazywała. Albo musisz podnieść jakoś wersję.
Odpowiedz
#99
(18-02-2022, 05:29 PM)David1 napisał(a): Witam mam już gotową aplikację HDTV z poprawionym językiem polskim. Ponieważ jest to aplikacja systemowa nie mogę sobie poradzić z jej zainstalowaniem. Cały czas dostaję komunikat - Aplikacja nie została zainstalowana. Cała moja robota na marne. Zamieszczam plik APK może komuś się uda, jeśli tak proszę o info jak to zrobić.
Jest jakiś problem z pobraniem, możesz jeszcze raz udostępnić
Odpowiedz
Proszę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości