Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
(29-01-2023, 07:01 PM)Olekznsa napisał(a): Ale nie wiem gdzie to ogarnac

Na nazwie sieci hotelowej w BOX-ie naciskając klawisz OK, nie wyskakuje stosowne okno logowania?
Odpowiedz
REKLAMA:



[Obrazek: hAzyiWU.jpg][Obrazek: YS3fVsC.jpg]
Odpowiedz
ściągnij przeglądarkę i się zalogujesz.

mam pytanie. Jak wejść w ustawienia które są na pasku jak dajemy głośniej lub ciszej. Na dole paska jest ikona ustawień
Odpowiedz
(31-01-2023, 08:51 AM)se7en napisał(a): ściągnij przeglądarkę i się zalogujesz.

mam pytanie. Jak wejść w ustawienia które są na pasku jak dajemy głośniej lub ciszej. Na dole paska jest ikona ustawień



Jaka przegladarke najlepiej sciagnac z play store ?
Odpowiedz
Odpowiedz
Witam
Zakupiłem w lombardzie play now tv box. Co mogę z nim zrobić bo dowiedziałem się że po włączeniu może zostać zablokowany bo ktoś nie przedłużył umowy. Czy to prawda. Jestem nowy i nie bardzo ogarniam ten temat dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



(10-02-2023, 11:04 AM)iratex napisał(a): Witam
Zakupiłem w lombardzie play now tv box. Co mogę z nim zrobić bo dowiedziałem się że po włączeniu może zostać zablokowany bo ktoś nie przedłużył umowy. Czy to prawda. Jestem nowy i nie bardzo ogarniam ten temat dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
A czytałeś ten temat od początku? bo zdaje się w poście numer 19 ktoś już dawał instrukcje w temacie tego boxa i blokady operatora...
Odpowiedz
(10-02-2023, 11:04 AM)iratex napisał(a): Witam
Zakupiłem w lombardzie play now tv box. Co mogę z nim zrobić bo dowiedziałem się że po włączeniu może zostać zablokowany bo ktoś nie przedłużył umowy. Czy to prawda. Jestem nowy i nie bardzo ogarniam ten temat dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
wgrywasz sobie launcher wolfa czy tez LeanbackOnFire i korzystasz nadal z boxa
Odpowiedz
Przepraszam ale nie czytałem od początku. Dziękuję za informację co trzeba zrobić ale nie wiem czy mogę najpierw sprawdzić na oryginalnym oprogramowaniu czy od razu programować go. I już idę do postu 19 by doczytać więcej informacji. Dziękuję za szybką odpowiedź.
Odpowiedz
(10-02-2023, 05:24 PM)iratex napisał(a): Przepraszam ale nie czytałem od początku. Dziękuję za informację co trzeba zrobić ale nie wiem czy mogę najpierw sprawdzić na oryginalnym oprogramowaniu czy od razu programować go. I już idę do postu 19 by doczytać więcej informacji. Dziękuję za szybką odpowiedź.
jezeli box zostal wylogowany to nie za wiele zrobisz, najlepiej wejsc do sklepu pobrac jakis menager plikow i zainstaowac podbiac pendrive z jakims launcherem i sie cieszyc nowo narodzonym boxem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości