Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
1) Nikt nigdy się nie chwalił żeby mu się udało. Należy przyjąć że się nie da.
2) Nie da się odinstalować bo ta aplikacja to równocześnie launcher. Po zainstalowaniu alternatywnego launchera - polecane ATV Pro lub wolf launcher, ten oryginalny można wyłączyć lub go nie używać (tu lepsza będzie wersja v3 od v2).
Bez problemu możesz zainstalować apkę play now na tym boxie.
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzień dobry,
mam pytanie do znawców tematu. Zakupiłem używany, wylogowany box. Wszystko działa, tylko cały czas w prawym górnym rogu mam ikonkę 'zaloguj się' do konta Play. Czy ktoś wie, jak się jej pozbyć? Nie jestem abonentem Play, używam boxa do Netflixa etc. w starszym tv.
Pozdrawiam

Już znalazłem
Odpowiedz
@spootnik było na forum naście razy. USTAWIENIA > APLIKACJE > APLIKACJE ZE SPECJALNYM DOSTĘPEM > WYŚWIETLANIE NAD INNYMI APLIKACJAMI > PLAY NOW odznacz
Odpowiedz
(14-01-2023, 07:48 PM)Matiuy napisał(a): Tylko pytanie jak to wygląda, czy to przestanie działać bo też mam lepszy pakiety ( mam dekoder telewizji evio ( światłowodowa) ) ale kilku kanałów nie mam, m.in c.i Polsat.  Sam tuner bd dzialal zniknie tylko tv
Odpowiedz
Odpowiedz
Witam,
jestem tu nowy więc na początek pozdrawiam wszystkich.
Jestem też świeżynką w temacie więc proszę o wyrozumiałość - szybko się uczę i obiecuję popełniać w przyszłości jak najmniej błędów Wink .
Chcę kupić rodzicom Play Now TV Box 3 - będą go używać do oglądania telewizji naziemnej oraz Netflix, HBO MAX, Disney+ i Amazon PV.
Wiem, że to wszystko było wałkowane w tym wątku, ale proszę o taką skondensowaną odpowiedź (jak dla laika) na pytanie:
jeżeli kupię na słynnym portalu aukcyjnym boxa, który prawdopodobnie będzie "wylogowany" z usługi Play Now (o czym pisano w wiadomościach wcześniejszych) i wgram Wolfa to czy będę mieć dostęp do telewizji naziemnej(!) i ww VOD?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam .
Czy ktoś mi udzieli informacji . Mam tv od play i moge używac jej na kilku urządzeniach. Myślałem kupić boxa na allegro używkę tylko pytanie. Czy da się zalogowac moimi danymi tj nr tel żeby działał na moim koncie ? Bo jak przyszedł mi play now box to już był podemnie skonfigurowany. Logowałem się tylko do usług google.
Odpowiedz
(15-12-2023, 05:34 PM)djbovorta napisał(a): Witam .
Czy ktoś mi udzieli informacji . Mam tv od play i moge używac jej na kilku urządzeniach. Myślałem kupić boxa na allegro używkę tylko pytanie. Czy da się zalogowac moimi danymi tj nr tel żeby działał na moim koncie ? Bo jak przyszedł mi play now box to już był podemnie skonfigurowany. Logowałem się tylko do usług google.

Da się, ja jestem zalogowany na play box, canal+ box i na komputerze.
Odpowiedz
(19-08-2023, 09:27 AM)Waldeusz napisał(a): Witam,
jestem tu nowy więc na początek pozdrawiam wszystkich.
Jestem też świeżynką w temacie więc proszę o wyrozumiałość - szybko się uczę i obiecuję popełniać w przyszłości jak najmniej błędów Wink .
Chcę kupić rodzicom Play Now TV Box 3 - będą go używać do oglądania telewizji naziemnej oraz Netflix, HBO MAX, Disney+ i Amazon PV.
Wiem, że to wszystko było wałkowane w tym wątku, ale proszę o taką skondensowaną odpowiedź (jak dla laika) na pytanie:
jeżeli kupię na słynnym portalu aukcyjnym boxa, który prawdopodobnie będzie "wylogowany" z usługi Play Now (o czym pisano w wiadomościach wcześniejszych) i wgram Wolfa to czy będę mieć dostęp do telewizji naziemnej(!) i ww VOD?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Hej,
tak będzie działała telewizja naziemna DVBT-2 oraz Netflix, HBO MAX, Disney+ i Amazon. Po instalacji Wolf Luncher będziesz miała aplikację HDTV do odbioru tv naziemnej i standardowo jak w androidzie sklep Play. Jeśli chcesz dodatkowo odbierać MUX-8 czyli kanały: Metro, Nowa TV, Zoom, WP musisz zmienić region w ustawieniach. Możesz użyć jednej z 2 opcji:
1. Bezpłatna: instalujesz darmową aplikację uruchamiacz aktywności (trzeba pobrać plika apk bo niedostępna w sklepie) -> odszukujesz w niej aplikację HDTV -> otwierasz aktywność związaną z ustawieniami HDTV -> zmieniasz region z Rosja na Polska.
2. Płatna: instalujesz ze sklepu Play aplikację Button Mapper (wersja płatna od 17,99zł) -> możesz zmapować przyciski i będą działać ukryte opcje (82) m.in. dostęp do ustawień -> dobrze to pisał użytkownik David1 na stronie 15 tej dyskusji.
Odpowiedz
Posiadam Play Now 2 i mam z nim problem,co jakiś czas Box sam się wyłącza i przy okazji wyłącza telewizor smart LGi muszę jeszcze raz włączać telewizor.Może ktoś z Was zna rozwiązanie.Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości