Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
#81
Witam,

A czy ktoś wie czy na tym ustrojstwie da się zrobić skróty z Activity Launchera? Chodzi mi np. o EPG z appki HDTV, które następnie mógłbym przypisać Button Mapperem do pilota. Ale AL uporczywie nie pozwala utworzyć skrótu do żadnej aktywności wyświetlając monit z informacją, że Przypinanie skrótów jest nieobsługiwane (Pinned Shotcuts not supported).

Update:

Już sobie poradziłem. Wygenerowałem sobie nowe APK do każdej aktywności, której chciałem.

Na: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. można sobie generować wszystko z łapy. Wystarczy odpowiednie polecenie Intent - np:
intent:#Intent;launchFlags=0x10000000;component=com.android.dtv/com.sdmc.dtv.epg.EPGActivity;end
dla podglądu EPG. App Package to: com.android.dtv.
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Witam,

Czy ktoś wie jak podczas korzystania z aplikacji HDTV zmienić ścieżkę dźwiękową. Zauważyłem, że na kanałach TVN lub TVN 7 niektóre filmy są bez polskiego lektora. Może trzeba wygenerować APK podobnie jak do EPG?
Odpowiedz
#83


Podziękowali: janitek
Odpowiedz
#84
Odpowiedz
#85
Masz może aplikacje hdtv chciałem ją zainstalować na przystawce c+
Odpowiedz
#86
Masz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Odpowiedz
#88
(17-01-2022, 10:26 AM)daro33 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Niestety nie da się tego zainstalowaćNawet gdyby się udało, prawdopodobnie nie działałaby. Działa z tego co wiem tylko na boxie od PLAY. Spróbuj dostosować sobie Live Channels.
Odpowiedz
#89
Odpowiedz
#90
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości