Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Miałem pisać w innym dziale ale widzę że zdechło wszystko ostatnie wpisy dawno temu ale nie do końca będzie to nie na temat, posiadam tv 4k z HDR dolby vision atmos itd, często oglądam filmy bardzo dobrej jakości 4k hdr, na boxie od Play jak i na tv odtwarza się wszystko super, chodzi o to że czasami mam chęć taki film obejrzeć w swoim kinie z projektora fullhd i tu pojawia się problem o ile filmy w 4k bez hdr i full hd bez hdr odtwarzane są ladnie to niestety film 4khdr jest ciemy mimo że włączam funkcje hdr to sdr która właśnie powinna odpowiadać żeby obraz taki był ok tak jest w x96max+ jutro chcę to sprawdzić na play boxie ale obawiam sie że też będzie ten problem, czy winą może być długość kabla hdmi? Czy trzeba jesscze inaczej ustawić obraz w boxie, wiadomo że projektor nie obsługuje hdr i pokazuje przekłamane kolory ale obraz jest jasny czytelny, a robi się ciemny, zero detali w cieniach jak włączę hdr to sdr ale kolory wtedy są prawidłowo, czy ktoś z szanownego grona spotkał się z czymś takim?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania - przez Wojtasban - 11-04-2022, 08:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości