Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
(13-08-2022, 11:10 AM)MOYS2 napisał(a): 1. Nie wiedzieć dlaczego region był ustawiony na Rosję, a język na angielski...

2. Dalej nierozwiązany pozostaje jak przypisać ustawienia Activity Launcher do przycisków. Buttons Remapper nie daje rady. Opcja generowania samodzielnego EPG w APK nie działa na stronie wskazanej przez kolegę w poprzednich postach. Jakieś porady? 

3. PS. Rozumiem, że naszego boxa nie da się zrootować? Próbowałem King Rootem, Kingo Rootem, Fraamą i nic. 

Ad 1. To jest normalne, tak domyślnie startuje HDTV. Dlatego pierwsze co trzeba zrobić to zainstalować Activity Launcher (Uruchamiacz aktywności) i zmienić region na Polska. Umożliwi to prawidłowe zeskanowanie MUX 8
(Wyszukiwanie kanałów: Uruchamiacz aktywności - HDTV - com.sdmc.dtv.search.SearchActivity)

Ad 2. Czyli nie skróty tylko do przycisków? Co konkretnie? bo jeśli chodzi o ustawienia do HDTV to można to zrobić w inny sposób. Poczytaj mój wcześniejszy post tam opisałem jak możesz dodać do przycisku MENU lub EPG.

Ad 3. Nie da się zrootować
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania - przez David1 - 13-08-2022, 06:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości