Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Odpowiedz
REKLAMA:



(06-08-2022, 11:15 PM)lukaknw napisał(a): witam czy komuś na Play Now TV Box 3 udało się wyłączyć HDR ? programem próbowałem , ale nic nie dało.

Próbowałeś przez Activity Launcher (Uruchamiacz aktywności) ?

Ustawienia obrazu i dźwięku - .display.hdr.HdrSettingActivity - HDR na SDR - włącz

Podziękowali: lukaknw
Odpowiedz
Zapytam raz jeszcze:
1) czy istnieje możliwość przypisania przycisku Netflix do innej aplikacji? (button mapper i buttons remapper (obie wersje pro) nie dają rady na Play TV Box 2. Może znacie coś innego, co da radę?
2) Jak usunąć Youtube, które jest preinstalowane w sofcie? Czy da się np. usunąć Youtube i na jej miejsce wstawić Smart Tube ze zmienioną nazwą na Youtube, tak, by android przy użyciu mikrofonu czytał ją jako Youtube? Wiem, że mogę oryginalne YT wyłączyć ale pilot i tak przy wyszukiwaniu głosowym wyświetla przekierowanie do YT a dopiero pod nim po kombinacjach alpejskich Smart Tube. Dlatego też preferowałbym podmianę na SmartTube ze zmienioną nazwą i całkowite usunięcie YT.
3) Nie działa mi Activity Launcher mimo, że ADB i debugowanie jest włączone, udało poblokować serwery komendami etc. Z kolei wyciąganie skrótów (zależy mi na EPG i funkcjach, które opisał w poście#133 @Lukalago) nie działa z Wolf Launcher. Macie coś podobnego do Wolfa co jest równie funkcjonalne? Nie wychodzi mi generowanie apki z posta @Mangas, a ten launcher z posta @kokoko-eurospoko nie ma widgetów pogody, na których utrzymaniu też mi zależy
4) W zrzutach ekranowych Wolf Launcher do Play TV BOX 2 krążących po necie są widoczne tylko dwa pola widgetów duży na godzinę i mały na pogodę. Ja mam trzy i nie mam pojęcia jak pozbyć się tego środkowego na rzecz powiększenia jednego z pozostałych dwóch. Może ktoś podpowiedzieć?
5) Korzystając z DVBT-2 (HDTV appka) mam, podobnie do rozmowy w #83 @Mangas na dwóch kanałach ścieżkę dźwiękową po angielsku. U kuzyna Play TV BOX 2 gra ścieżkę polską. Próbowałem wgrać appkę załączoną do postu, ale nic się nie zmienia i nic nie reaguje. Jakieś pomysły jak to naprawić? Reklamy itp. w przerwach filmowych są po polsku... Ręce opadają.
Odpowiedz
Ad 1 - na chwilę obecną nie ma sposobu. (a jak jest to za chwilę ktoś się odezwie że kłamię Smile )
Ad 2 - bez roota się nie da. Możesz wyłączyć, ale nie usunąć YT i raczej nie znajdziesz sposobu na nadpisanie YT inną aplikacją, ani takiego żeby zewnętrzne zapytania odwoływały się do STube a nie to YT.
Ad 4 - W ATV -Ustawienia ATV - Sekcje - Widżety -Linie, kolumny.
1
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-08-2022, 11:10 AM)MOYS2 napisał(a): 1. Nie wiedzieć dlaczego region był ustawiony na Rosję, a język na angielski...

2. Dalej nierozwiązany pozostaje jak przypisać ustawienia Activity Launcher do przycisków. Buttons Remapper nie daje rady. Opcja generowania samodzielnego EPG w APK nie działa na stronie wskazanej przez kolegę w poprzednich postach. Jakieś porady? 

3. PS. Rozumiem, że naszego boxa nie da się zrootować? Próbowałem King Rootem, Kingo Rootem, Fraamą i nic. 

Ad 1. To jest normalne, tak domyślnie startuje HDTV. Dlatego pierwsze co trzeba zrobić to zainstalować Activity Launcher (Uruchamiacz aktywności) i zmienić region na Polska. Umożliwi to prawidłowe zeskanowanie MUX 8
(Wyszukiwanie kanałów: Uruchamiacz aktywności - HDTV - com.sdmc.dtv.search.SearchActivity)

Ad 2. Czyli nie skróty tylko do przycisków? Co konkretnie? bo jeśli chodzi o ustawienia do HDTV to można to zrobić w inny sposób. Poczytaj mój wcześniejszy post tam opisałem jak możesz dodać do przycisku MENU lub EPG.

Ad 3. Nie da się zrootować
Odpowiedz
(08-08-2022, 10:02 AM)David1 napisał(a):
(06-08-2022, 11:15 PM)lukaknw napisał(a): witam czy komuś na Play Now TV Box 3 udało się wyłączyć HDR ? programem próbowałem , ale nic nie dało.

Próbowałeś przez Activity Launcher (Uruchamiacz aktywności) ?

Ustawienia obrazu i dźwięku - .display.hdr.HdrSettingActivity - HDR na SDR - włącz
Dzięki za odpowiedź , ale niestety nie działa to już próbowałem.
Odpowiedz
Restarty po logo android, macie jakiś pomysł, czy pudełko na śmieci?
Odpowiedz
(05-07-2022, 11:35 AM)David1 napisał(a):
(05-07-2022, 07:05 AM)janitek napisał(a): Witam

Dziękuję za informacje o kodach przycisków. Mam pytanie jak przypisałeś kod do przycisku PROGRAM?. Próbowałem to zrobić ale u mnie ten przycisk nie wchodzi, podobnie jak przyciski od aplikacji.
Witam, ja mam Play Now TV Box 3 mam odblokowane przyciski PROGRAM, YOUTUBE, HBO GO, PRIME VIDEO i inne. Zablokowany mam NETFLIX i Asystenta. Nie wiedziałem, że jest taka różnica między 2 a 3. No to w 2 jest mniej możliwości niestety.
odblokowane tzn jak? mozesz zastapoic innym aplikacjami?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości