Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Sądzę że przeczytałem cały wątek jednak nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, mianowicie przymierzam się do zakupu używanego urządzenia które prawdopodobnie będzie "wylogowane" z usługi play now, mój problem jest następujący:
1) jestem abonentem play i mam telewizję w pakiecie i chce zalogować numer mojej usługi na urządzeniu z drugiej ręki, czy można to zrobić czy też urządzenie lub program jest przypisany do konkretnego numeru? Czytałem że możne wylogować usługę z urządzenia ale nie urządzenie z usługi.
2) czy mogę odinstalować aplikacje play now I wgrać czystą ze sklepu google która poprosi mnie o dane logowania? ( zainstalowałem play now tanim chińskim boxie t95 i działa)
3) to na czym mi zależy to stabilny android tv box na którym mogę korzystać z własnego pakietu Play NOW, obsługujący aplikację netflix na telewizor (obecny obsługuje jedynie tą na telefon i muszę ją obsługiwać myszką ) oraz możliwość zainstalowania Kodi do obsługi multimediów.

Pozdrawiam

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania - przez pastuszka.thomas - 02-06-2023, 04:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości