Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 Matrix - zmiana systemu
#1
Smile 
Podczas próby przejścia z systemu coreelec na android, po wciśnięciu w menu opcji "reboot from eMMC/NAND zawiesza mi się box. Po wyjęciu wtyczki dopiero mogę zresetować urządzenie i wtedy uruchamia się android. Zdaje sobie sprawę że nawet na 18 musiałem się z tym pobawić żeby działało, ale boxa mi nie zawieszało. Jakieś pomysły macie?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Czy w tym przypadku może pomóc usunięcie coreelec i wrzucenie na nowo matrixa jako nowej insttalacji?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
Bardzo prawdopodobne, lepiej na czysto instalować CE z K19.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Niestety wiesza dalej.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
Coś jest spartaczone z instalacją. Postawiłem świeżą instalacje coreelec matrix obok androida. Na nowo wtyczki, wszystko. Dzieją się tak dziwne rzeczy że oprócz wieszania się i braku wykonania poleceń uruchom ponownie system, zamknij system nie mogę nawet wgrać logów do sprawdzenia, bo kodi logviewer po instalacji się kręci i nie chce się otworzyć. Dramat z tą aktualizacją.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#6
Czyli któraś z wtyczek miesza.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Co byś zrobił? Tylko nie pisz, że byś wrzucił na nowo system bo właśnie komedie się dzieją nawet po nowo postawionym systemie. Po instalacji jakichś wtyczek nawet pojawił się błąd coreelec configuration i nie ma jka wejść w ustawienia coreelec.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#8
(19-04-2021, 02:51 PM)adrt8v napisał(a): Po instalacji jakichś wtyczek nawet pojawił się błąd coreelec configuration i nie ma jka wejść w ustawienia coreelec.

No to znajdź wtyczkę która to powoduje.
Pewnie po zmianie języka interfejsu na angielski błędu nie będzie.
Ja ten błąd miałem po włączeniu jednej opcji w skórce AZ: Reloaded, ludzie pisali też coś o którejś wtyczce pogodowej.

Poza tym nie mam większych problemów, zamknij, uruchom ponownie, reboot to android - wszystko działa. Nic się nie zawiesza.
Odpowiedz
#9
Może wina systemu zrobionego na Amlogic s905x3.

Ok pokombinuje, aczkolwiek mam problem bo wtyczki nir chcą się odinstalowywać bo nie ma dostępu do ustawień coreelec i z tym związane jest pewnie też to Confused
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
(19-04-2021, 03:06 PM)adrt8v napisał(a): Może wina systemu zrobionego na Amlogic s905x3

Nie.
Używam X96 Max Plus (s905x3), ty chyba też, bo tak masz w profilu. U mnie nie ma problemów.

Cytat:Ok pokombinuje, aczkolwiek mam problem bo wtyczki nir chcą się odinstalowywać bo nie ma dostępu do ustawień coreelec i z tym związane jest pewnie też to Confused

Ustaw tymczasowo język angielski, uruchom ponownie boxa i sprawdź czy błąd zniknie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości