Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV box - cięzki wybór...
#1
Szukam i czytam już kilka dni, ale chyba bez wsparcia nie ogarnę.
Chcę tv box z działającym softem (nie umiem i nie chcę wgrywać nowego systemu operacyjnego, chcę dodawać aplikacje ze sklepu google play. Ale odinstalować kd player i zainstalować kodi ze sklepu play będę umiał. Gdyby trzeba było pobrać aplikację i zainstalować z nieznanych źródeł też będę umiał).
Chcę, żeby aplikacje się same aktualizowały (jak w smartfonie).
Potrzebuję:
-sklep google play
-youtube
-google chrome
-kodi
-wp pilot
-tvn player
-ipla
-vod.pl
-netflix (rozdzielczość 720 wystarczy w zupełności)
-możliwość jednoczesnego podłączenia air mouse i ethernet
Chciałbym w miarę nowy android (widzę, że w sprzedaży są już tv boxy z androidem 11)
Znalazłem takie spełniające powyższe kryteria:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (4GB+64GB z airmouse)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (4GB+64GB z airmouse)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (4GB+64GB z airmouse)

i jeszcze biorę pod uwagę CANAL+ BOX 4K, ale boję się tej czterokrotnie mniejszej pamięci, niż u chińczyków (2GB+16GB) i że mi się to będzie za rok zacinać...

Serdecznie proszę o ocenę moich wyborów i istniejących alternatywach, które przeoczyłem.

Budżet do 400 zł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(23-05-2021, 04:10 PM)Cezary napisał(a): Szukam i czytam już kilka dni

I trzeba było, aż nowy temat zakładać, kiedy na forum już jest kilka dedykowanych takim zagadnieniom [Obrazek: d015.gif]
Odpowiedz
#3
(23-05-2021, 04:26 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-05-2021, 04:10 PM)Cezary napisał(a): Szukam i czytam już kilka dni

I trzeba było, aż nowy temat zakładać, kiedy na forum już jest kilka dedykowanych takim zagadnieniom [Obrazek: d015.gif]
Cieszę się, że przeczytałeś, bo z tego co zauważyłem jesteś starym wyjadaczem na tym forum Smile
Założyłem nowy temat, ponieważ chciałem dosyć dokładnie sprecyzować kryteria i cenę.
Odpowiedz
#4
(23-05-2021, 04:29 PM)Cezary napisał(a): Założyłem nowy temat, ponieważ chciałem dosyć dokładnie sprecyzować kryteria i cenę.

No tak, dopisując post w istniejącym temacie, treść mogła by się "rozprecyzować", okay mam jasność...

[Obrazek: CCkR3ns.jpg]

Podziękowali: Cezary
Odpowiedz
#5
(23-05-2021, 04:33 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-05-2021, 04:29 PM)Cezary napisał(a): Założyłem nowy temat, ponieważ chciałem dosyć dokładnie sprecyzować kryteria i cenę.

No tak, dopisując post w istniejącym temacie, treść mogła by się "rozprecyzować", okay mam jasność...

[Obrazek: CCkR3ns.jpg]

Oglądałem go, ale nigdzie przy nim nie znalazłem dopisku ani obrazka sugerującego, że odpali się na nim Netflix (chciałbym rozdzielczość 720). Twoim zdaniem da się odpalić?
I jeszcze - myślisz że ten od Canal+ będzie działał płynnie (dziś i za rok), czy raczej nie brać go pod uwagę?
Odpowiedz
#6
(23-05-2021, 05:37 PM)Cezary napisał(a): myślisz że ten od Canal+ będzie działał płynnie (dziś i za rok), czy raczej nie brać go pod uwagę?

Nie, nie myślę, nie mam takiej potrzeby w odniesieniu do powyższego...przy trafieniu promocyjnej ceny ~170 złotych, tylko CANAL+ BOX 4K, pełna certyfikacja serwisów/usług bezapelacyjnie na pierwszym miejscu, gwarancja PL...za rok/dwa/trzy "zawsze" zdążysz ponownie wydać pieniążki na inny sprzęt.

Cezary napisał(a):Mecool KM6 deluxe
odpali się na nim Netflix (chciałbym rozdzielczość 720)

[Obrazek: k050.gif]

Co do Netflixa na niecertyfikowanych urządzeniach, mnóstwo napisano o tym na forum, nie będę "przepisywał".
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Wiec tak, na standardowym androidzie na chińskich boxach Netflix zadziala w max 480p. Jedynym wyjściem jest instalacją Coreelec czego jak widzę nie chcesz robić. Najtaniej wyjdzie kupic canal+ box z tym, że dla wygody użytkowania trzeba zmienić launcher. Mibox też da radę ale jest droższy ale sprzętowo słabszy od c+ i nie ma lab. Trzeba dokupić adapter. Co do C+ nie wiadomo jak bedzie z aktualizacjami androida w przyszłości. Sam dopiero jutro zacznę testować ten sprzęt i pewnie w przeciągu kilku dni pojawi się recenzja.

Podziękowali: Cezary
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Dziękuję Smile

Jak się zmienia launcher?

EDIT:
chyba znalazłem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Czy zmieniając w ten sposób launchera nie traci się gwarancji?
Odpowiedz
#9
Nie traci się
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości