Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co teraz słuchasz?
#31
Ta banda skończyła się z odejściem Wildera. No, ULTRA jeszcze coś warta, ale tam widać resztki twórczości AW.
Później to tylko melodyjki warte co najwyżej, jako umilacz jazdy do wind w budynkach powyżej 40 pięter.

opinia prywatna
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Ja też oczywiście wolę ich wcześniejsze albumy. Nigdy jednak nie napisałbym o nich ,, ta banda'' bo mam dla nich ogromny szacunek za ich ponadprzeciętny dorobek muzyczny.
A zresztą pokaż mi zespół który jest na światowym rynku już ponad 40 lat i wydaje teraz albumy lepsze niż w pierwszej dekadzie ich twórczości. Chyba łatwo nie będzie.
A teraz coś zupełnie z innej beczki. Jak ktoś trawi taki rodzaj elektroniki to Smilk zawsze daje ją opakowaną w rewelacyjną realizację.
Odpowiedz
#33
Minami - Pustka (Official Music Video)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Wczoraj ukazał się świetny album, bardzo dobrej wytwórni Verve z najlepszymi kawałkami Niny Simone.
Great Women Of Song: Nina Simone.
I właśnie słucham m.in. takiego kawałka:
Odpowiedz
#35
Shape of You (箏/Koto cover) - Ed Sheeran - TRiECHOES feat. DJ SHOTA)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
Ten kawałek mnie wzrusza zawsze:
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
redhunter nie moje klimaty, lecz to co on śpiewa to oczywisty fakt.
Xindl X, Mirka Miškechová - Cudzinka v tvojej zemi
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: redhunter
Odpowiedz
#38
No i o to chodzi, żebyśmy tutaj najróżniejsze gatunki i nasze jakże różne upodobania muzyczne wrzucali.
Z Xindlem X ostatnio oglądałem wywiad u Karla Śipa w programie Vśechnoparty.
Oczywiście znam jego muzykę. W aucie słucham tylko czeskiego radia lub płyt. Najczęściej radia Impuls.
Kawałek który wrzuciłeś bardzo lubię.
Jest mi też bliski ponieważ podobnie jak w tym teledysku i my u siebie jesteśmy w podobnje sytuacji. Olza dzieli nam Cieszyn na dwa kraje. Na Cieszyn i Ceśky Teśin. Jak wprowadzono w czasie pandemi zakaz przemieszczania się za granicę, to na naszym brzegu pojawił się napis "Stýská se mi po tobě, Čechu" ( tęsknię za Tobą Czechu) a po czeskiej stronie I ja za Tobą Polaku.
Odpowiedz
#39
To może jeszcze dwa piękne słowackie głosy:



Podziękowali: arkady1964, ngotyl
Odpowiedz
#40
Bushido feat. Karel Gott - Für immer jung
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości