Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Covenant
#1
Czy miał kiedyś ktoś z was problem z tą wtyczką polegajacy na tym że nie moge otworzyć zadnego folderu np filmy -> rok -> np 2017 - kólko kreci sie chwile i nic sie nie otwiera. Mam Kodi 17.6 system operacyjny IOS. ? Ma ktos pomysl gdzie lezy problem dam iz instalowalem Covenant z roznych zrodel, Collosus itd reinstalowalem Kodi i nadal nic. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mam podobny problem na androidzie (dotyczy to wszystkich wtyczek). W moim przypadku za każdym razem wyskakuje informacja ,,Brak wolnych wtyczek". Spróbuj zaktualizować URL Resolver może to coś pomoże.
Powiem że gdybym wiedział jak upierdliwe są boxy z androidem to kupił bym coś w windows.
Odpowiedz
#3
(01-01-2018, 06:28 PM)Obiratio napisał(a): Mam podobny problem na androidzie (dotyczy to wszystkich wtyczek). W moim przypadku za każdym razem wyskakuje informacja ,,Brak wolnych wtyczek". Spróbuj zaktualizować URL Resolver może to coś pomoże.
Powiem że gdybym wiedział jak upierdliwe są boxy z androidem to kupił bym coś w windows.

Próbowalem niestety bez powodzenia :/ dodam iz inne wtyczki np Wizja Tv u mnie działa prawidłowo :/
Odpowiedz
#4
Mam TV Boxa na androidzie i nie mam żadnych problemów, więc nie pisz, że to problem androida.
Odpowiedz
#5
(01-01-2018, 08:17 PM)zuku1786 napisał(a): Mam TV Boxa na androidzie i nie mam żadnych problemów, więc nie pisz, że to problem androida.

Niestety kolego większość moich problemów z kodi jest związanych z boxem. Bardzo się cieszę że nigdy nie miałeś problemów ze swoim, życzę aby tak pozostało.
Odpowiedz
#6
(01-01-2018, 04:39 PM)janka_otruli napisał(a): Czy miał kiedyś ktoś z was problem z tą wtyczką polegajacy na tym że nie moge otworzyć zadnego folderu np filmy -> rok -> np 2017 - kólko kreci sie chwile i nic sie nie otwiera. Mam Kodi 17.6 system operacyjny IOS. ? Ma ktos pomysl gdzie lezy problem dam iz instalowalem Covenant z roznych zrodel, Collosus itd reinstalowalem Kodi i nadal nic. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje

Czasem nawet i mi nie chciało się załadować z innego folderu ale z reguły funkcja clear cache z wtyczki covenant i jemu podobne rozwiązywało problemy z załadowaniem wyników.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(03-01-2018, 02:29 PM)zm1c4l napisał(a):
(01-01-2018, 04:39 PM)janka_otruli napisał(a): Czy miał kiedyś ktoś z was problem z tą wtyczką polegajacy na tym że nie moge otworzyć zadnego folderu np filmy -> rok -> np 2017 - kólko kreci sie chwile i nic sie nie otwiera. Mam Kodi 17.6 system operacyjny IOS. ? Ma ktos pomysl gdzie lezy problem dam iz instalowalem Covenant z roznych zrodel, Collosus itd reinstalowalem Kodi i nadal nic. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje

Czasem nawet i mi nie chciało się załadować z innego folderu ale z reguły funkcja clear cache z wtyczki covenant i jemu podobne rozwiązywało problemy z załadowaniem wyników.

Aktualizowałeś Covenant co najnowszej wersji? Mi czasami świrował jak zapominałem zrobić update (np. wyświetlała mi się tylko pierwsza strona filmów itp)
Odpowiedz
#8
W exodus też wyświetlała się jedna strona przed aktualizacją, zapewne błąd był.
Odpowiedz
#9
Panowie - covenant nie jest aktualizowany, nie ma poprawionych polskich scraperów. To martwa wtyczka - to co się pojawia jako updaty nie wiadomo skąd pochodzi.
Zainstalujcie incrusion:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

To fork covenanta ale są prawdziwe aktualizacje!
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Nie wiem gdzie leży u was problem w Covenant u mnie wygląda to tak

[Obrazek: bd590b707368683.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości