Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot padł ?
#1
Nie działa wtyczka od niedawna.. znamy przyczynę?

Podziękowali: m1992
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Właśnie... nie mogę wejść do wtyczki że rzekomo złe hasło... oczywiście niczego w ustawieniach nie zmieniałem, a na konto w przeglądarce udało się zalogować.
Odpowiedz
#3
u mnie to samo właśnie ;-(
Odpowiedz
#4
Spróbowałem odpalić ręcznie request do api wp pilota z logowaniem, tak jak to jest w kodzie źródłowym wtyczki (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) i najpierw wypluło mi krótką odpowiedź "bad_request".
Strzelałem bez nagłówków.
Kiedy dodałem nagłówki, takie jak w kodzie wtyczki, zwraca mi kod odpowiedzi HTTP... "422 Unprocessable entity" i w treści odpowiedzi informację zwrotną: invalid_payload.
Może zmienli api na serwerze? Albo trzeba przesłać jakieś dodatkowe dane.

Podziękowali: elbarto
Odpowiedz
#5
A może spróbować logować się ciasteczkami, tak jak to było około pół roku temu (wp pilot wersja 0.1.1)?
Odpowiedz
#6
Jest to utrudnienie, bo musisz przeszukać w swojej przeglądarce w poszukiwaniu odpowiedniego ciasteczka. O ile to możliwe, lepiej spróbować naprawić logowanie "normalne".
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie działa i bardzo możliwe, że nie będzie działać z logowaniem normalnym tylko z ciasteczkami. Prawdopodobnie wprowadzili Google Captcha na Android TV.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
To ciekawe co piszesz, bo ja przeglądałem proces logowania na PC - za pośrednictwem narzędzi programisty Chrome - i tam też był jakiś kod zwrotny z captcha Google. Zastanawiałem się czy da się go w jakiś sposób uzyskać, być może się nie da, nie mam aż tyle doświadczenia.
Odpowiedz
#9
@m1992 No stary sposób zadziała, aktualne zmiany są dla Android TV. Zobacz na stronę która powstała do logowania telewizorów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
@mjw Mógłbyś podpowiedzieć, skąd wziąć kod albo wiesz może jak się go generuje?
To mi przypomina sposób "logowania" do wtyczki Player by mbebe, tam wtyczka "udaje" SMART TV i generuje kod, który się wpisuje w przeglądarce na odpowiedniej stronie w Playerze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości