Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza wersja dla początkujących.
#1
Osobiście nie używam kompilacji na własnych urządzeniach, ale teraz mam wielu znajomych i rodzinę, którzy proszą mnie o skonfigurowanie KODI na ich urządzeniach. Większość nie wie nic o KODI, więc chciałbym zainstalować taką wersję;

Jest szybki i łatwy w instalacji i nie zużywa dużo pamięci RAM.

Jest łatwy w nawigacji dla początkujących.

Wygląda imponująco.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kodi jest w jednej wersji.
Natomiast są buildy czyli gotowe zestawy wtyczek i ustawień.
W PL nic innego jak buildy od PolishTeamWizards (czyli m.in. popularne cherry). Reszta to jakieś niewypały od ludzi którzy mają blade pojęcie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(03-08-2021, 03:00 AM)SanahGrat Jest szybki i łatwy w instalacji i nie zużywa dużo pamięci RAM. napisał(a):
Jest łatwy w nawigacji dla początkujących.

Wygląda imponująco.

(03-08-2021, 04:16 AM)Tomek napisał(a): Kodi jest w jednej wersji.
Natomiast są buildy czyli gotowe zestawy wtyczek i ustawień.
W PL nic innego jak buildy od PolishTeamWizards (czyli m.in. popularne cherry). Reszta to jakieś niewypały od ludzi którzy mają blade pojęcie.

OK ale co jest takie imponujące ?  A moim zdaniem PTW jest przeładowane i mase zbędnych wtyczek
Odpowiedz
#4
Dawno nie korzystałeś z PTW - w sumie ma zapięte 5-6 wtyczek - reszta to sprytne skróty które w razie konieczności same instalują co trzeba - to już nie ta kobyła co kiedyś. Nie ma praktycznie nic poza repozytoriami, super favorites i fanfilm - resztę instalujesz sam Smile
A co jest imponujące? To że od lat nie tylko tworzą buildy, ale współtworzą też wiele wtyczek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Ostatnio wstawiłem tylko to co jest w kodu w pigułce i działa. Owszem swietną robotę robią a to imponujące jest do pierwszego postu.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości